1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş sağlığı ve güvenliği uzmanlari ve uzmanlara olan ihtiyaçta artmakta hayırlı olsun...

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Raşit Sabancı tarafından 8 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

?

SİZCE, İş Sağlığı ve Güvenliği UZMANLIĞI Gelecek Vaadediyor mu?

1. EVET

29,1%
  2. HAYIR

36,8%
  3. BELLİ OLMAZ.

34,2%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. Raşit Sabancı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BELEDİYE (Taşeron Firma)
    İSG UZMANLARI VE UZMANLARA İHTİYACI OLANLAR BURAYA YAZABİLİR.
  2. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
    ağustos sınavına 55000 kişinin gireceği belirtiliyor.önümüzdeki sene toplam iş güvenliği uzmanı sayısı 100 bin kişiyi geçecek
  3. Raşit Sabancı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BELEDİYE (Taşeron Firma)
    EVET NE OLACAK SONUÇ
  4. Ali Ünal İSGforum Üyesi

enflasyon
  5. B-Hacer İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  6. Caner Gayıp İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    iş miş yok dağılın. :)
    şimdiki aklım olsa bu işe 3 bin lira bayılmazdım hayatta oturur kpss ye hazırlanırdım
  7. her alanda başarı kişiseldir,bu işin önü açık hayır diyenleri anlamış değilim,işine kendini adarsan her yer de ekmek var bence!:oops:
  8. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gündoğdu Mobilya (Sümela)
    ebru hanım işe alınacak uzman sayısı artınca işveren maddi açıdan secici olacak sen istediğin kadar kendini işine ata o sorumluluğu sana vermiz ucuzdan gerisine karışmaz..
  9. Dilek Altınok İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ebru hanım,
    Önümüzün açılabilmesi için, altyapı sağlayıcılarının bizden bir nebze daha fazla çalışmaları ve empati yapmaları gerektiğine inanıyorum.
    Ki ben bu meslek uğruna tüm kariyer planlarımı değiştirdim ve bu işin gözde bir iş olacağına inancım tamdı, ama ben de bile artık pek umut kalmadı, üzgünüm ama yasal zemini sürekli sallanan, görev tanımında hem danışmanlık yapılan hemde birşey olduğunda cezai şartları rücu edilen başka bir meslek bilmiyorum ve bu kadar yoğun riski bu kadar açık uçlu yönetmeliklerle ve yasalarla almak ??? Yok bendeki Polyanna kaçar.. Ama tabi bu benim bakış açım, sizin ki daha doğrudur, ondan ayrılmayın, umudunuzu sürdürün :)...
  10. kendi osgb mi açıyorum,bana bir şey olmaz!
  11. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    İnşallah diyelim :) Mevzuat değişiklikleri tutarsız. OSGB leri hizmet kalitesi denetlenemiyor. Bu durum işini iyi yapmak isteyen osgb sahiplerini vuruyor.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 9 Temmuz 2013 ---
    İnşallah diyelim :) Mevzuat değişiklikleri tutarsız. OSGB leri hizmet kalitesi denetlenemiyor. Bu durum işini iyi yapmak isteyen osgb sahiplerini vuruyor.
  12. inşallah,kızkardeşimle ortak açacağız
  13. Dilek Altınok İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hmmm enteresan yaklaşım...
    bol şans
  14. Raşit Sabancı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BELEDİYE (Taşeron Firma)
    ŞUAN BİR BİLİNMEZLİK İÇİNDEYİZ... DİBİ GÖRÜNMEYEN KUYU :(:(:(
  15. emeği geçen herkese tesekkür ederim...:oops:
  16. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    size birşey olmaz da başkalarına birşeyler olabilir :) şaka şaka osgb'niz hayırlı olsun.
  17. çalışan hiç kimseye bir şey olmaz gecen sene bu zamanlar 3 saatlik uykuyla 2 iş te çalışıyordum.
  18. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    imkanı olanların risk alıp bu işlere girmesi lazım, en iyi şekilde yapacağınızdan şüphem yok.
  19. Helal Olsun Diyorum. Vay Be..
  20. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    Erdem bey fotoğraf orjinalmiş :)