1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş sağlığı ve güvenliği yüksek lisansı ( tezsiz )

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve Ali Ünal tarafından 4 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1231
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel Şirket
    ben ünv i aradım ulaşamadım çıkmışlar ben yarın bir arayıp konuşacağım yazılı evrak istiyecem bakanlık onaylı yüksek lisans verdiklerine dahil sonra bize katılım belgesi vermesinler:)garantiye almak lazım işi.umut tacirleri olabilirler:pp
    eğer tamamsa herşey kayıt olacağım sizin adınızı versem yeterli olur sanırım 20 kişilik grup desem..
  2. Alperen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar,

tezsiz kabul edilmiyor,yok sınava bir kere girme hakkın var,yok yeni yüzyıldaki yüksek lisans hiç kabul edilmiyor,yok şöyle yok böyle ...zaten bir aydan fazladır milletin bu tür boş dedikoduları,kulaktan dolma bilgilerle konuştukları kafa bulandırdı yeterince, hepsi boş ,yüksek lisansı bitirdikten sonra kazanılan imkanlar düşünülünce çok mantıklı bu olay.neden hem B sınıfı uzmanlık sınavına giriş hakkı kazanıyorsunuz,hem iş güvenliği uzmanlığını meslek edinmiş biri olarak yüksek yapıp kendinizi farklı kılıyorsunuz ki hızla artan uzman sayısını düşününce bu çok önemli,hem deee üniversitelerde eğitimci olarak çalışabiliyorsunuz ki İSG bölümlerinin yayıldığını ve bu alanda eğitimci olmadığını düşünürseniz bu da çok önemli,haftasonu yapılan yüksek lisans derslerinde görev alabilirsiniz tabi ayrıntılarını,şartlarını bilmiyorum şu an. e çok fahiş olan fiyatı 10binden 7 bine de çektik daha ne düşünelim ...
  3. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1231
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel Şirket
    7bin 2 taksitle sanırım keş değil dimi
  4. Alperen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    siz kafanızdaki soru işaretlerini giderin,sonra haberleşelim,kayıt için aynı zamanda gideriz,ben de önceden isminizi yazarım listeye,çünkü isim listesinin üzerinde çok duruyorlar,çarşambaya kadar istediler hatta ama çok kasmadılar.liste resmi evrak gibi olacak onlar için.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 4 Mart 2013 ---
    hayır %20 si yani 1400ü peşin kalanı 10 taksit
  5. keskintoprak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    arkadaslar ben kaydımı sildirim tekrar kayıt yaptırım neden biz 10000 Tl fiyat ödedik
  6. Alperen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Keskin Bey diğer forumdaki de siz miydiniz? :) Bildiğin yalancı çıkardın beni, sildirebiliyorsan sildir bizimle tekrar kayıt yaptırırsın, bir tanesi de demiş ticarethane olarak gösterdiğiniz bu yer eğitim kurumu diye, bırak Allah aşkına ne eğitimi ne kurumu bu özel üni ler ticarethanenin dik alası....
    Ama Allah aşkına tutup biz on bin verdik neden başkalarını 7bine kaydediyosunuz diye bzim işi de bozmayın :) gerçi size onlar 20 kişi olarak geliyorlar diyeceklerdir ama belli olmaz ;)
  7. murat aydın İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba

ben de düşünebilirim. Ödeme peşin mi olacak?
  8. Alperen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hayır %20 si yani 1400ü peşin kalanı 10 taksit
  9. murat aydın İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sınıflar kaç kişilik olacak sayıyı artırıp fiyatı düşürebiliriz ben 10 kişi bulabilirim
  10. Alperen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    valla sınıf kaç kişilik hiç konuşmadım,20 kişiliktir diye tahmin ediyorum,ben 5 kişiyiz dedim 10 kişiyiz dedim bi kurus inmediler,20 kişiyiz deyince dilekçe yazın dediler yazdım 6 bin olsun 20 kişi gelelim diye 7bini uygun görmüş üni yönetimi.sen yine bul murat kardeşim belki bizim 20 kişiyi tamamlamamızda sıkıntı olur sen tamamlarsın ya da bakarsın 30 kişi oluruz bu sefer 6bine vs düşerler.AMA FAZLA ZAMANIMIZ YOK BU CUMA KAYIT İÇİN SON GÜN.ne düşünüyosun var mısın bu konuda? yüksek yaparmısın,yapacak arkadaşlar bulurmusun?
  11. murat aydın İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben yaparım ancak fiyatı uyguna ayarlamak mantıklı herkes için tabi. bi de yarın öbür gün b sınıfı o0lmak için bu üni. yeterli değil demezler dime. syı konusunda artma olu bence sonuçta aynı hoca aynı para üniversitelerde sınıflar kaç kişilik hepimiz biliyoruz. cumaya kadarsa benim sayıda belki düşme olur ama yarın hızlı bir tarama yaparım
    bu arada ben şuanda tmmob ye bağlı bir odada çalışıyorum. görüşülen kişinin iletişim bilgilerini verirseniz bi de ben görüşeyim fiyat konusunu sizdeen ayrı olarak belki etkili olur.
  12. Alperen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben direk üniversieyi arayıp muhasebeye bağlamalarını istedim.20 kişi demezsen kaale almazlar,dersen dilekçe yaz derler,ara bi konuş sende düşer inşallah. üniversie yeterli değil deme ihtimali yok kimsenin tezsiz olmasından sıkıntı çıkar diyenler vardı onda da sıkıntı yok,araştırdım,yönetmelikleri de taslakları da okudum dedikodulara neden olan seyleri de saptadm sıkıntı yok....
  13. erhan ugur İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    beni kaydet 20 kişilik listeye mail ile ulaşabilirsin
  14. Alperen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Erhan tamamdır.Bu konuda haberleşiriz.Sonradan vazgeçme vb bi durum olur mu,yani kararın kesin mi?
  15. cankaban İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Alperen bey ben istiyorum ne yapmam lazım?
  16. Alperen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    CAN BEY VE DİĞER İLGİLENEN BÜTÜN ARKADAŞLAR aozdemir@birosgb adresime adınızı ve sorun olmazsa telefon numaranızı yazıp yollarsanız daha düzenli şekilde oluşturabilirim listeyi,zira çok dönen yazan arkadaş var toparlamakta zorlanıyorum.
  17. cankaban İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  18. Alperen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  19. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    devam zorunluluğu var mı?isgforum üyelerine iskonto var mı?hayatlarını insanlara hizmet etmeye adanmışları düşününce bu çakallara acaip uyuz oluyorum..herşyden para kazanalım..bana eğitim verecek hoca yok arkadaş,ne verecekler miş bana yav..neden herşey fırsat olarak görülüyor,neden amaç uzmanlara B sınıfı yolu açmak için yüksek lisans yapmak çözüm olarak gösteriliyor,o uzmanlar gelsin 24 yaşından beri uzmanlık yaptığın madenlerde uzmanlık eğitimide ben vereyim..
  20. Alperen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Erkan Bey söylediklerinizde sonuna kadar haklısınız ancak biz de madem oyun bu kuralına uyalım mantığıyla hakreket ediyoruz yoksa oyun dışı kalıcaz. Öyle bir olay ki kendinizi avantajlı duruma geçirmeyi bir kenara bırakın siz 3 yıl uzmanlık yaptınız mesela adamın biri geldi 1 yıl yüksek yaptı aynı anda B sınıfı uzman oluyorsunuz.sizden sonra gelen sizi geriden takipe edecek olan sizi yakalıyor.bunun önüne geçmek biraz da bizimkisi. özel üniverste olduğundan devam konusunda esnekler.parayı basıyoruz abi sıkıysa okuldan atsınlar durumu biliyosun işte.forum üyeleri de en 20 kişi olsunlar 7bin oluyo aynı şekilde,olalım yani hatta 40 kişi olalım 4-5 bine düşürelim.ancak vaktimiz çok kısıtlı cumaya kadar 20 kişi olmamız lazım,benm işverenim 20 kişi ayarlarım dedi ordan bu yola çıktı üni ye öyle başvurdum ama güvenemiyorum bulamazsa diye duyurmak istedim hem 20 değil de 30 olsak bizim aleyhimize zaten bişey olmaz bakarsınız daha da lehimize olur