1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş sağlığı ve güvenliği yüksek lisansı ( tezsiz )

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve Ali Ünal tarafından 4 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. cankaban İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Banada hiçbir hoca birşey öğretemez yanlış anlaşılma olmasın :) ben onlara kendi bildiklerimi aktarmak için yapmayı düşünüyorum bu yüksek lisansı :)
  2. Alperen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    karar verdiğinizde olumluysa tabi aozdemir@birosgb.com adresine adınzı ve sorun olmazsa telefonunuzu yazarmısınız.iribatta olalım.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 5 Mart 2013 ---
    karar verdiğinizde olumluysa tabi aozdemir@birosgb.com adresine adınzı ve sorun olmazsa telefonunuzu yazarmısınız.iribatta olalım.
  3. keskintoprak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Alperen bey diger forumdaki kimden bahsedeyorsunuz bilmiyorum işiniz bozma gibi bir niyetim yok zaten asya bankda peşin olarak üniveriste aldı kredi kartı cıkararak alıyor taksit yapacak arkadaslara bilgilendirme siz kayıt yaptırdıgınızda gelirseniz tanısırız ismim Metin Keskin zaten ben her hafta Hataydan istanbula ucakla gidiyorum.
  4. Serdar Demirci İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    alperen bey selam ben de dün ordaydım. proğramın başındaki prof. dr. hilmi sabuncu hoca ayrılmış yeni yüzyıl üniversitesinden. ama sorun değil zaten istanbulda 2 üniversitede vardı yıldız teknik ve yeni yüzyılda yıldız teknik 3 hafta önve başvuruları kapamış. yeni yüzyılda sonkez bu hafta cumaya kadar uzattı.. dediğiniz gibi hızlı hareket etmemiz lazım bende sizinle birlikte kayıt olursanız dahil olabilirim ..
  5. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1231
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel Şirket
    ALPEREN BEY BEN İKİ KİŞİ OLARAK GELİYORUM.ATTIM SİZE E-MAİL ORADA TELEFON NUMARAMDA VAR GÖRÜŞMEK ÜZERE
  6. AliHilal İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Alperen bey, son durum nedir acaba? yeterli sayıya ulaşılabilir mi? Yeterli sayıya ulaşıldığı takdir de kayıt için Cumayı beklemeye gerek var mı?
  7. yclgndgd İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    alperen bey unıversıtedn bırıyle gorustum bugun o arkdaslarınızdan bırının gelıp bu ısı takıp etmesı gerekıyor dedı. dılekce vermenız lazmmıs rektorluge..ve bu hafta sonmus..yoksa ındırım olayı yok denıyor. bıze bu dılekce ıle bırlkte bılgı gelmedı ve gelmedıgı surece bu ındırım soz konusu degıl dendı
  8. Songül Kuvancı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    peki eğitim saatleri nasılmışki şehirdışından nasıl yapacağız çalışırken.eğitim günleri ve satlerini bilen varsa paylaşabilirmi
  9. Alperen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yazdım listeye serkan bey gelişmelerle alakalı haber vericem
    Y.Lisans Programlarının Gün ve Saatleri:

• Cuma günleri saat 16.00 da başlayacak (7 Ders Saati)
    • Cumartesi günleri saat 09.00 başlayacak (8 Ders Saati) ayrıntılı bilgi için tıklayın: http://www.yeniyuzyil.edu.tr/Enstituler/issagligiveguvenligibolumhakkinda.aspx
    ilk dilekçeyi verdim isim listesini bekliyorlar 20 kişiyi tamamlayıp cumaya kadar gideceğiz hep birlikte.
    şu an 17 kişiyiz bilgilerini gönderenleri tek tek arayıp teyit alıcam ve 20 yi bulunca hemen gdip kayıt yaptıracağız cumaya kadar, eğer kayıt yaptıracaksanız siz de aozdemir@birosgb.com adresime ad soyad ve telefonunuzu yazın lütfeen
  10. Alperen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    HİLAL BATIRBAY GÜNAY dimi? Öyleyse isminiz var.
  11. AliHilal İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  12. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    benide yazın listeye beni unutmayın ama..yok öyle yağma..:)
  13. Alperen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Yazdım Erkan Bey :) yarın üniversiteye gidiyorum,listei verdikten sonra size haber vericem sonrasında sizler de gider kayıt yaptırırsınız
  14. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    43934
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Makina mühendisi
    e-mail gönderdim
  15. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ok..
  16. Alperen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    aldım Ersin Bey maili haberleşicez,listeye yazdım isminizi
  17. Evren Dağ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    bu durum için ne zaman son basvuru cunku iş yerını de ayarlamamız lazımda..
  18. Alperen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    son başvuru bu cuma,listeyi vermeye gidiyorum bugün
  19. Ankarada olsa hemen kaydolurum
    Ankarada özel üniversite böyle bir program açmasını bekliyorum
  20. Songül Kuvancı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet ankarada da olsa süper olurdu.geçen yıl thk ünv.de vardı galiba.gazide devar ama hem kontenjanları sınırlı ve dil ,ales şartı var puanlarda yüksek.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 6 Mart 2013 ---
    evet ankarada da olsa süper olurdu.geçen yıl thk ünv.de vardı galiba.gazide devar ama hem kontenjanları sınırlı ve dil ,ales şartı var puanlarda yüksek.