1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş sağlığını 4 yıla nasıl tamamlayabilrim önerileriniz neler ?

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Ömer bozkuş tarafından 15 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

 1. Ömer bozkuş İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  iş sağlığı ve güvenliği okuyorum myo 2.sınıfım okul bitince hangi bölümlere geçiş yapabilirim ? yada 4 yıla tamamlayabilebilrmiyim ? ne önerirsiniz ?
 2. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  1)Acil Yardım ve Afet Yönetimi
  2)Sağlık Yönetimi
  3)Sosyal Hizmet
  4)İşletme
  Yerinde olsam sağlık yönetimi seçerdim.
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 15 Temmuz 2014 ---
  Sağlık Yönetimi Bölümü
  İdari bilimlerden farklı olarak sağlık alanına özel; sağlık sigortacılığı, sağlık ekonomisi, sağlık hukuku, sağlık hizmetlerinde kalite, sağlık hizmetlerinde pazarlama, sağlıkta stratejik yönetim, sağlıkta iletişim, sağlık hizmetlerinde insan kaynakları yönetimi gibi bir çok uzmanlık alanını kapsayan hizmetlerin organizasyonu, yönetimi konusunda geniş kapsamlı eğitim programlarını içeren Sağlık Yönetimi Bölümü’nün mezunlarına, YÖK Yürütme Kurulu’nun 26.08.1998 tarihli kararı uyarınca “Sağlık Yöneticisi” unvanı verilmektedir. Bu bağlamda, ülkemizin sağlık sistemi ve politikaları hakkında bilgili, tıbbi deontolojiyi özümsemiş, sağlık çalışanları ile aynı dili konuşabilen, stratejik düşünebilen, vizyon sahibi, problem çözme becerileri olan sağlık yöneticileri yetiştirilmesi hedeflenmektedir. Mezunları, ülkemizin sağlık politikalarının belirlenmesi ve yürütülmesinde de aktif rol almaktadırlar.
  Gayet güzel bir bölüm. Yüksek lisans ve doktora da yapabilirsin .
 3. Ömer bozkuş İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  teşekkür ederim onu duymuştum bende onu düşünüyorum ama dgs yle girdiğimde direk 3.sınıfdan mı başlıcam sağlık yönetimine ? yoksa 1.sınıftan mı
 4. Kaan Gülçiçek İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  dgs ile geçiş yaptığın bölümde zamanında bitirirsen 3 sene okursun. 2. sınıftan başlamış gibi olur diye düşünebilirsin
 5. Ömer bozkuş İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  tamam teşekkürler