1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş sağliği ve güvenliği, 02 aralik 2014 sali günü dünya gazetesinin ücretsiz eki hakkında

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 5 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Kimden: Mehmet Uzunkaya
  Gönderme tarihi: ‎5.‎11.‎2014 11:53
  Kime: info@isgder.com; isgder@gmail.com
  Konu: FW: İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ SEKTÖR EKİ HK.

  Sayın yetkilinin dikkatine;

  Analizler, araştırmalar, uzman değerlendirmeleri ve sektör temsilcilerinin görüşleriyle iş sağlığı ve güvenliğinin teknik, sosyal ve ekonomik boyutlarıyla inceleneceği projemizİŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ,02 ARALIK 2014 SALI günü DÜNYA gazetesinin ücretsiz eki olarak yayınlanacaktır.

  Hızlı gelişen bilim, teknoloji, kalkınma ve sanayileşme süreçleri, kuşkusuz ülkelerin gelişimine birçok faydalar sağlamıştır. Ancak çalışma yaşamında sağlık ve güvenlik için aynı başarının sağlandığını söylemek güçtür.

  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ekimizde, yasal önlemlerle toplumsal eğitim ve bilinçlendirmeler, sorunun çözümü yönünde atılan adımlar, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile birlikte iş sağlığı ve güvenliği mevzuatındaki değişiklikler, işçi ve işverene getirdiği yükümlülükler, yürürlüğe giren yönetmelik ve tebliğler mercek altına alınacaktır.

  Çalışma yaşamının en önemli konularından olan iş sağlığı ve güvenliği, gazete boyutu ek olarak Dünya Gazetesinin 60.000 dolayında abonesine ücretsiz olarak ulaştırılacak ve bu alanda çalışmalar gerçekleştiren firmalar için geniş bir tanıtım imkânı sunacaktır.

  24 Kasım 2014 tarihinde yayınlanacak İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ sektör ekimize, sektöre değer katan kuruluşunuzİSGDER'in kurumsal bir ilanı ile yer almasını çok isteriz.


  Saygılarımla

  Mehmet UZUNKAYA
  Dünya Gazetesi
  Genel Müdürlük:100.Yıl Mah.
  34204 Bağcılar/İstanbul

  T:0212 440 27 49
  gsm:0505 441 47 66
  mehmet.uzunkaya@dunya.com
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Dünya gazetesi ilgili yetkili kişi/kişilerine çalışmalarınızı mail atabilirsiniz..Medyanın yeni yeni ilgili olmaya başladığı bu zamanlarda teknik ve analiz çalışmaları paylaşmakta yarar var..