1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş sağliği ve güvenliği beslenme kitabi

Konusu 'Çalışma Koşulları ve Beslenme' forumundadır ve efecan tarafından 4 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. efecan İSGforum Üyesi

  SUNUŞ
  Üretimde ve dolayısıylı ülke ekonomisinde önemli rol oynayan işçilerin sağlığı ve iş güvenliği ancak işçilerin yaptıkları işe göre gereksinme duydukları besinleri; miktar ve kalite olarak yeterince sağlamaları ile mümkündür. İyi beslenemeyen işçilerin sağlığı bozulmakta, iş kazası riski artmakta, performansları önemli ölçüde azalmaktadır.
  İşçi sağlığı ve iş güvenliği ile beslenme arasındaki ilişkilerin ortaya konduğu b� � � � u kitabı hazırlayan Sayın Prof. Dr. Yasemin Beyhan’a, katkıda bulunan Uzm. Dr. Turgut Şahinöz’e ve çalışmada emeği geçen herkese teşekkür eder, kitabın okuyanlara faydalı olmasını dilerim.
  Dr. Seraceddin ÇOM
  Genel Müdür

  Ekli Dosyalar:

 2. İSGC İSGforum Üyesi

  teşekkürler....