1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş sağliği ve güvenliği (isg) dosyasi-dökümantasyon listesi

Konusu 'İSG Yönetim Sistemi' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 22 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Az kaldı..Acil durumlar dökümantasyon yapısını bitirmek üzereyim oda bitince sistemde bir iki klasör daha açacağım..tek tek anlatacaz ve formları gruplandıracaz.Bu sistem kurulmadan önce İşveren temsilcileri ile Yönetim toplantısı yapılır ve aynı kişilerle ön denetim yapılır.Ön durum Tesbit ve denetim raporu hazırlanır.Bu sistemin ön ayağı ve olmassa olmazıdır.Birazdan Ön tesbit örnek denetim raporu paylaşacağız.
  2. A. Onur Sevinç Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Cummins Makina
    Şefim sizi motive etmek için yapabileceğimiz bir şey var mı ? Bi çicek yollayalım ya da bi kahve alalım. Olmadı kod alı kılıç balığındaki gibi bi senaryo yapalım :D söleyin yeter ! Ya da ben bi şeyler çeviriyim ? Nasıl olsa işim bu ! :D
  3. C.Etem Ünlü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bu listenin indirilebilir halini nezaman tamamlayabiliriz? Destek gerekirse seve seve yardımcı olabilirim
  4. Ali Bayramov İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Kurban bayramınız mübarek!
    Ben HSE sahasını bu siteden öğrendim. Bunun için de başda Erkan bey olmakla emeyi geçen her keze tek tek teşekkür ediyorum, Allah sizleri korusun...
  5. C.Etem Ünlü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Beklemeye devam :D Nedir son durum ?
    tekrarlıyorum destek gerekiyorsa elimden geldiğince herzaman hazırım
  6. Suleyman Yilmazoglu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hocam süpersiniz. Allah razı olsun. Emeğinize sağlık..
  7. ibrahim kol İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Coldplay necesen gagulya? :)
  8. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Sistemi tamamlayacağız fakat hem uygulamadayım hemde sınavlara hazırlanmam lazım..yakında ama sistemin ana teması ve kalbi Ön durum Tesbit raporunu yayınlayacağız..Ön Durum tesbit bu işin startıdır başı ve kalbidir ve sistemi sunar işverene ve tebliğ tebellüğ edilir..Ön Durum Tebit raporu burda paylaşılacak duruma daha getiremedim..
  9. C.Etem Ünlü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Sizinde işiniz zor hem çalışıp hme sınava hazırlanıp hemde forum yönetmek :D Allah yardımcınız olsun
  10. MuratÇakır İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bu dökümantasyonları yapmak için,tam zamanlı çalışmak lazım.
    osgb bunların yarısı yapılıyorsa namerdim
  11. asli ankarali Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Kastamonu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkürler erkan bey ellerinize sağlık
  12. Fırat Nurdoğan Kaza Olay Araştırma Uzmanı

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    66039
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Mükemmel bir çalışma. Yeni başlayan ve yeni bir iş alan arkadaşlar için baş ucu dökümanı.. Tebrikler...
  13. SEDAAA İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    paylaşımlarınızı bende sabırsızlıkla bekleyenlerdenim :D
  14. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Erkan Bey, sınavdan sonra çok şey isteyeceğiz sizden...Ama şimdilik sınava motive olun :)
  15. A. Onur Sevinç Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Cummins Makina

Güzel bir pazarlık. İsteyenin bir yüzü kara dimi ? Vallahi bunu nasıl söylediniz anlayamıyorum. Önce elinden geleni vermeli, takılan yerlerde sorulmalı. Direk sömüreceğim demek ne garip. Erkan Bey, motive olmanızı istiyorlar :D
  16. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Sistem şuanda ciddi kurumsal bir firmaya uygulanıyor,uygulama olatrakta bitsin bide şu aralık sınavınıda başarılı bir şekilde atlatalım,hep beraber sistem manyakı olcaz..:)
  17. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Ben önceliğin sınav olduğunu belirttim zaten.
    Erkan Bey bizden hiç bir şey esirgemiyor ki biz onu sömürelim... :)
    Sömürecek zemin yok, adam kendiliğinden veriyor, her bilgiyi belgeyi paylaşıyor sağolsun.
    Emeğini nasıl öderiz bilmiyorum ...
  18. A. Onur Sevinç Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Cummins Makina

hesap numarasını isteyebilirsiniz erkan beyden :D Cash her zaman iyidir :D Dimi şefim :D
  19. C.Etem Ünlü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ben aslında buradaki listeye göre kendime bir klasör oluşturdum. Fakat örnek döküman olarak çok fazla belgem yok o nedenle paylaşamıyorum
  20. Bedriye Binbaşıoğlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Ben ona İstanbul'a gelirse çay ısmarlayacağım...Kendisi biliyor :D