1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş sağliği ve güvenliği (isg) dosyasi-dökümantasyon listesi

Konusu 'İSG Yönetim Sistemi' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 22 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Kemal Atlıtürk Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Şöyle diyebilirim ki herşeyin özetini ortaya koymuş. Emeğine sağlık... tşkler. Yeni başlayanlar için tam bir fihris
  2. Mehmet Ali ATİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    33610
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ellerinize emeğinize sağlık, Allah razı olsun..
  3. Murat ERDEM Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Eskişehir
    Sertifika Numarası:
    45030
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Forum Madencilik Müşavirlik Mühendislik san. ve tic. ltd.şti.
    Sadece yeni başlayanlar icin mi. Yıllardır uzmanlik yapanlarin büyük çoğunluğu nun bile böyle detayli ve kapsamli bir dokümantasyon sistemi oluşturduklarıni hic sanmıyorum. İsg konusunda yediden yetmise herkesin bu siteden öğreneceği cok sey var...Başta Erkan bey olmak üzere emek veren, çaba gösteren , sitenin gelişimi ve her seviyede bilgi paylaşımı için zaman ayiran herkese en icten teşekkürler. ..
  4. SEDAAA İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hazırlanan belgelerde son durum nedir. sabırsızlık ile beklemekteyiz..... ;)
  5. Kürşad Yüksel İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    9434
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Erkan Dündar :oops:
  6. eniste İSGforum Üyesi

Erkan Bey henüz adayız, uzman olmadık ama bu paylaşımın değerini ölçmek gerçekten çok zor olduğunun farkındayım. Konuyu görünce işte dedim bilğilerini başkalarıyla paylaşan bir adres burası. Çok uzaman gördüm, o kadar a sınıfı yanında öğrenmek için bulundum, staj yaptım ama hemen hepsinde fazla öğretmeyeyim zihniyeti hakimdi. Paylaşımı dört gözle bekliyeceğim hatta bir tane örnek olsa çok daha harika olur.

Allah razı olsun.
  7. Bülent SEZER Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Sertifika Numarası:
    80758
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    DOĞRU Bilgi paylaşıldıkça çoğalır. Eski fosiller herşeyi biz biliriz havasıyla yalan yanlış uygulamalarını keyiflerince bugüne kadar sürdürmüşler. Buraya kadar. Bu platformda bilgi ve emeğini esirgemeyen fedakar, cefakar kişilerin sayesinde standart bilgi ve belgelere doğru yol alınacak inşallah. Bakanlığın yapamadığını (belki de bir açıdan doğrusu da budur) uzmanlar kendi arasında dayanışma/diyalog ile yapacak galiba. Herkes katkı için harekete geçsin lütfen, sadece belli arkadaşlara ağır sorumluluklar yüklemeyelim.
    Emeği geçenlerin eline sağlık...
  8. AYDIN_06 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı

Hocam bunların örnekleri varmı c sunıfı uzmanları için bu işe yeni başlıyacak bizler için faydalı olur kanaatindeyim paylaşımlarınız için tşk ederim
  9. C.Sungur İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Erkan bey, dokümantasyonda son durum nedir? Elimizden bir şeyler gelebiliyorsa hep birlikte yardımlaşarak da bitirebiliriz, bütün uzmanlar için iş yükleri çok fazla kolaylaşacaktır böylelikle
  10. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37748
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Erkan Bey yapılacak iş verirse, örneğin yürürlükten kalkan mevzuata atıf yapılan dokümanları elden geçirip yeni mevzuata bağlamak gibi işleri yaparım. Zaten kendimce yapmaya da başladım. Bana biyolojik risklere yönelik çalışmaların kıt olduğunu söylemişti. Arkadaşlar bu konuda paylaşım yaparlarsa faydalı olur.
  11. ismailhan35 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    21827
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sağolasın üstat ;)
  12. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    yakında tek tek sistem tanıtılacak ve formlar paylaşılacak..takipte kalın..hazırlık aşamasındayım.
  13. fethullahsonmez İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    emeğine sağlık....
  14. önder yıldırım İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    81799
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    TATA STEEL İSTANBUL AŞ
    peki ama dosyaları benmi göremiyorum yoksa bir sıkıntı mı var?
  15. Ersin Aktaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    Erkan Bey, başta siz olmak üzere forumda emeği geçen herkesin emeğine sağlık. Bekliyoruz...
  16. dilek_çetin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    59165
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Erkan bey helal olsun size başka bişey demeye gerek yok
  17. Canan Aral İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    00000
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Erkan Bey,

Ceza Formu ve İç iletişim Yazı Formu hakkında bilgi verebilirseniz çok sevinirim. :)
    İyi çalışmalar dilerim.

Birde kapsamlı bir oryantasyon eğitimi sunumu elinizde varsa :rolleyes:
  18. AYDIN_06 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Tşk inşaallah kısa öz ve 1 er net ve güncel bilgi içerikli olur çünkü forumda eski ve güncel olmayan birbbirine girmiş birçok prosedür var emeğinizden ötürü tşk ederiz
  19. İsmail Çelik İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    97261
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Verdiğiniz katkı ve emeklerden dolayı teşekkürler. Allah kolaylık versin.
  20. aziz duyğun İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    288998
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    erkan bey eline sağlık..