1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş sağliği ve güvenliği (isg) dosyasi-dökümantasyon listesi

Konusu 'İSG Yönetim Sistemi' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 22 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Kürşad Yüksel İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    9434
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Paylaşım için teşekkürler fakat;
    İş sağlığı ve güvenliği hizmetleri yönetmeliği der ki:
    OSGB’ler tarafından, EK-8’deki örneğine uygun, kurum unvanına göre hazırlanan ve en/boy oranı 2/3 olan tabela, OSGB’nin bulunduğu binanın uygun bir kısmına veya girişine asılır. Aynı binada, Genel Müdürlükçe yetkilendirilen birden fazla kurum bulunması durumunda, kullanılacak tabela için Genel Müdürlük onayı alınması şartıyla, tüm unvanları gösteren tek bir tabela kullanılabilir. Bakanlık logosu, bu tabela haricinde hiçbir yazılı veya görsel doküman veya ortamda kullanılamaz.
  2. Elif Turan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    13991
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Paylaşımları kaçırmadım dimi?
  3. ASLIHAN ÇALIŞKAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    24865
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çok çok teşekkürler
  4. perdeler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    67429
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Sentez Denetim Osgb
  5. müslüm İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çok güzel bir çalışma indirme linkini göremedim ben
  6. Haydar Volkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    81431
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  7. Ozz Tr İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    20229
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Renaissance Construction
    teşekkürler erkan bey
  8. ZAFER UÇAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    50277
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Teşekkürler.....
  9. yunusdagyar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    indirme linki nerede?
  10. AYDIN_06 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Erkan Bey bu lıstedekı ıcerık dosyalarına nereden ulasabılırım acaba sınav ve yogunluktan takıp edemedım :( bu arada Allah Razı Olsun...
  11. AYDIN_06 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    güncel
  12. ali rıza arslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    [quogüzelde riye Binbaşıoğlu, post: 56996, member: 21390"]Teşekkürler Erkan Bey.[/quote]
    Çok guzelde bunları halletmek çok zor
  13. dilek kara şimşek İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Erkan bey ellerinize sağlık. bende bu işe yeni başlayanlardanım. henüz 3 günlük bir isg ofisine sahibim :) dolayısıyla içeriğini sabırsızlıkla beklemekteyim. ancak merak ettiğim bir konu var bu dosyaların tamamını kendi ofisimde mi dökümante etmeliyim yoksa çalıştığım firmalarda mı ?
  14. murat907 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14963
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BİREYSEL
    Arkadaşlar hazır beklemektense aramızda konuları paylaşıp, burada paylaşalım ne dersiniz?
  15. dilek kara şimşek İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Murat bey başlangıcı sizden alalım ozaman. aranızda benim gibi tecrübesiz ve öğrenmeye aç çok arkadaş var sanırım
  16. murat907 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14963
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BİREYSEL
    Hay hay efendim.Yeterki herkes bişeyler yapmaya çalışssın.Ben acil durumları alıyorum.Konu 5. Haftasonu dosyalayıp haftaya paylaşacağım..Sizlerde kısa başlıklı konulardan alabilirsiniz.

İyi çalışmalar...
  17. dilek kara şimşek İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Teşekkürler Murat bey. ben kendi adıma biraz zaman istiyorum. kendimi hazır hissettiğimden hemen bir konu başlığı ile hazırlanacağım.
  18. Dr.Ümit UĞURÇEKİÇ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    13720
    Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    Firma / Kurum:
    ÇSGB İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İSGÜM ANKARA
    teşekkür ederim,
    sizi izlemeye devam ediyorum
  19. Öznur Buldu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    10359
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Teşekkür ederim çok güzel bir paylaşım. Arkadaşlar bana eğitim katılım sertifikası lazım bu dosyanın içinde boş klasör olarak görünüyor. Elinizde olan varsa paylaşırsa çok sevinirim .İyi çalışmalar.
  20. serdar altay İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    77236
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Eklentilerinizi ve görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Sizinde kullandığınız form ve talimat var ise eklerseniz güzel bir isg dosyamız olacaktır.

Ekli Dosyalar: