1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş sağliği ve iş güvenliği eğitim tutanaği

Konusu 'Formlar' forumundadır ve kubilay23 tarafından 22 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. kubilay23 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  bireysel
  yararlı olabilir.

  Ekli Dosyalar:

 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
 3. ekaban İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Uzman olarak bu eğitimlerin tamamını vermedik.Süre olarak yıl içinde aylık periyotlarla vereceğimiz eğitimler var.Hepsi bittikten sonra bu tutanağı tutmak gerekmez mi?Bir eğitimde bunların hepsini nasıl vereceğiz .8-12-16 saat tehlike sınıfına göre eğitimler verilecek diyor yönetmelikte.Başlangıç olarak Temel İş sağlığı eğitimi verdik,bunun için katılım belgesi düzenledik.Her eğitimde bu belgeleri düzenlemek gerekmez mi? Bu konuda tam olarak ne yapmak gerekir?
 4. Anıl Keskin Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  92297
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Bu eğitimleri zaten yüzeysel veriyorsun 1 kerede sonradan ayrıca her biri için ayrı ayrı detaylı verebilirsin yıl içerisinde