1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş saglıgı ve güvenligi okuyorum...

Konusu 'Mesleki Tecrübe ve Deneyimler' forumundadır ve mcbisg tarafından 10 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. mcbisg İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Öncelikle selamın Aleyküm.
  Ben 2 yıllık iş saglıgı ve güvenligi bölümü okuyorum.Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu bölümü şeçtim.Fakat bu bölüm hakkında fazla bir bilgim yok.

  Şimdi ben bu bölümü bitirince tekniker olcam.Ben düzenli olarak bir fabrikada çalışabilirmiyim yoksa hep böle geçici olarakmı bir yerlerde çalışacam.Bide ben tekniker olcam 2 yıllık yüksek okulu bitirince kpss ye girsem kendi bölümümde devlet memuru olabilirmiyim.Ayrıca kpss de kaç puan almamız lazım ki atana bilmemiz için memur olmamız için.Ayrıca C sınıfı olmak mı lzım devlet memuru olmak için tekniker olarak memur olamıyolmuyuz.

  Şimdiden teşekkürler...
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  ve aleykümselam..

  Geleceği olan bir bölüm seçtin,iyi ettin.
  Memurluk sınavı için devletin açacağı kontenjanları takip edecen,özel sektörde ise C sınıfı olduğunda potansiyelin yüksek olacaktır.
  bunun için ve diğerleri için de kendini yetiştirmeye bak.Tekniker olarakta C sınıfı olarakta çalışman mümkündür ama sınava girerek yönetmelik gereği uzmanlık vasfını kazanman gerek.

  şimdiden tebrik ederim...
 3. mcbisg İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Teşekkürler.Bilgi için.

  Kendimi geliştirmek için Sizin sayfanız 1-1 güzel bir sayfa.