1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş teftiş kurulu başkanlığı 2014 teftiş programı ankara ve konya tanıtım toplantısı‏

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Fatma Kocaer tarafından 14 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    arkadaşlar bu sabah aldığım bir maili aynen sizinle paylaşıyorum.

Değerli Meslektaşlarım,

2014 Yılı içerisinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Teftiş Kurulu Başkanlığının düzenleyeceği seminerlere mesleki uygulamalarda karşılacağımız sorulara cevap bulma anlamında katkı vereceğini düşündüğümüzden dolayı katılımlarınız önem taşımaktadır.

Levent KAVLAK
    İSAG-İş Sağlığı ve Güvenliği Profesyonelleri Derneği
    Yönetim Kurulu Başkanı

www.isag.org.tr
    www.facebook.com/groups/leventkavlak
    www.facebook.com/leventkavlak1
    www.twitter.com/leventkavlak1
    leventkavlak@hotmail.com

T.C

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI

İŞ TEFTİŞ KURULU BAŞKANLIĞI

Konu: İş Teftişi 2014 tanıtım toplantısı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Teftiş Kurulu Başkanlığı; Çalışma barışının korunması, çalışma mevzuatının uygulanması, iş yerinde sağlıklı ve güvenli bir ortamın sağlanması, çalışma koşullarının iyileştirilmesi ve kayıt dışının önlenmesi amacıyla yeni yaklaşım ve anlayışıyla sosyal tarafların etkin katılımın sağlandığı denetim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Bu bağlamda Ülke genelinde 2014 yılında, İşin Yürütümü ile İş Sağlığı ve Güvenliği açısından yapılacak denetimlerin tanıtım toplantısı düzenlenecektir.

KONYA TOPLANTISI

Toplantı Tarihi ve saati : 15.01.2014, Saat:14.00
    Toplantının yapılacağı yer : Konya Ticaret Odası Konferans Salonu
    Vatan Cad. No: 1 Selçuklu KONYA

Program

13:45-14:00 :Kayıt
    14:00-14:30 : Açılış Konuşmaları
    14.30-15.30 : 2014 yılında teftiş yapılacak sektör ve alanlara ilişkin bilgilendirme
    15.30-16.00 : Soru - Cevap , Dilek ve Temenniler

ANKARA TOPLANTISI

Toplantı Tarihi ve saati : 16. Ocak 2014, Saat :14.00
    Toplantının yapılacağı yer : Ankara Ticaret Odası
    Meclis Salonu ANKARA

Program

13:45-14:00 :Kayıt
    14:00-14:30 : Açılış Konuşmaları
    14.30-15.30 : 2014 yılında teftiş yapılacak sektör ve alanlara ilişkin bilgilendirme
    15.30-16.00 : Soru - Cevap , Dilek ve Temennile
  2. tahakaan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    istanbul'da düzenlenecek mi veya ne zaman düzenlenecek ?
  3. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    o konuda bir bilgim yok isggm duyurular bölümünü takip etmenizi öneririm..
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Sayın : İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARI DERNEĞİ

393977-300x196.jpg

Bakanlığımız İş Teftiş Kurulu Başkanlığı ; Çalışma barışının korunması, çalışma mevzuatının uygulanması, işyerinde sağlıklı ve güvenli bir ortamın sağlanması, çalışma koşullarının iyileştirilmesi ve kayıt dışılığın önlenmesi amacıyla yeni yaklaşım ve anlayışıyla sosyal tarafların etkin katılımın sağlandığı denetim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Bu bağlamda İlinizde ve Ülke genelinde 2014 yılında, İşin Yürütümü ile İş Sağlığı ve Güvenliği açısından yapılacak denetimlerin tanıtım toplantısı düzenlenecektir.

Çok önemsediğimiz bir sosyal taraf olarak söz konusu toplantıya üyelerinizin, ( işveren, vekili, Muhasebe müdürü, İnsan kaynakları yöneticileri veya ilgili olan kişilerin) katılımının sağlanması için gerekli duyuruların yapılmasını rica ederim. 07.01.2014

Erol GÜNER

İş Teftiş Kurulu Ankara Grup

Başkanı

Toplantı Tarihi ve saati : 16. Ocak. 2014, Saat :14.00

Toplantının yapılacağı yer : Ankara Ticaret Odası

Meclis Salonu ANKARA

İrtibat adresi:

İş Teftiş Ankara Grup Başkanlığı

İş Müfettişi A.İhsan ÖTÜRK

0505 378 68 22

İshekimi44@hotmail.com

İSGDER
  5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Önemli Not:isgfrm sitesi ile ilişkili hiç bir nesne,ad,ünvan ve şahısların bu sitede esamesini bile görmek istemiyorum ve de ciddi anlamda rahatsız olduğumu bildirmek isterim.

Halen sitemize ait kategorilerin izinsiz olarak kullanıldığını görmekten hicap duymakta ve sitemizde yayınlanan argümanların kaynak gösterilmeden kullanıldığınıda bilmekteyiz.

Sitemiz tüm derneklere eşit mesafede olmakla beraber desteklemekteyiz fakat siteden bozma ne olduğu belirsiz sitemidir dernekmidir belli olmayan ilgili kişi ve kurumların bu sitede herhangi bir paylaşımına gönlüm razı değildir.Hal böyle iken tüm inancımızı ve emeklerimizi insan yetiştirme ve hizmet kültüründen alarak kalite ve iş güvenliği kültürüne katkı yapmaya devam edeceğiz.Sitemiz 1 tane dahi reklam almamakta ve/veya tekliflere sıcak bakmamakta yada reklam şartlarını ciddi ve ağır tutmaktadır,yani kimseye eyvallahımız yok ucuz ve basit işlerinde peşinde değiliz.

Saygılarımla,

Erkan DÜNDAR
  6. Asena Tuztaş Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Erkan Bey;

Konunun kimden duyurulduğu konusunu çok da umursamıyorum ama sonucu hakkında bilgilendirme yaparsanız sevinirim :)

Ancak şunu da söylemeden edemeyeceğim sizler sitenin yöneticilerisiniz kendi aranızda konuşup sitede neleri kimden paylaşacağınızı belirleyebilirsiniz. ama derdiniz kızım sana söylüyorum gelinim sen anla ise gün gelip paylaşımda bulunduğumda beni anca bu veri kaynağının doğruluğu ilgilendirir. Tavrınızı anlamlı bulmadığımı söylemek isterim (probleminiz her ne ise).
  7. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Tavrimda anlam aramaya gerek yok.prensipler var...
  8. İsmail Çelik İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    97261
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Sayın Erkan Bey, isgforum.net sitesini son derece güvenilir, karakter sahibi, dik duran, iş güvenliği kültürüne katkı sağlayan, katılımcıları ve üyeleri ile bu olgunluğu taşıyan bir site olduğunu düşünüyorum. Bu konudaki hassasiyetinizi anlıyorum. Bu nedenle de vakit buldukça takip etmeye çalışıyorum. Yanlış anlaşılmasın diğer derneği tanımıyorum. Onunla ilgili bir yorumum yok. Bilgi kirliliğine karşı ve kaynak paylaşılması gerektiği konusunda, site yönetiminin kararlılığını olumlu karşılıyorum.
  9. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    erkan bey sanırım bir yanlış anlaşılma olmuş bahsettiğiniz siteden alınmış bir mesaj değildi bu sadece bana gelen bir maildi.paylaşmak istedim ve bahsi geçen kişi de dernek başkanı olunca benim aklıma herhangi başka bir site ile alakası olabileceği geçmedi....elbetteki başka bir site ismi görsem koymazdım.amacım her zamanki gibi bilgi paylaşmak...ayrıca konya toplantısına katıldım çok verimli geçti resimler ile birlikte boş bir vaktimde soru cevap bölümünde sorulan sorular ile birlikte bir yazı yazacağım en kısa zamanda paylaşacağım...
  10. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    şu toplantılara katılmak istedim fakat yoğunluktan katılamadım, katılan arkadaşlar genel olarak bilgi verebilirler mi?