1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Iş yeri sağlık güvenlik birimi belediyelerde hangi müdürlüğe bağlı çalışmalı

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Alper Güler tarafından 16 Eylül 2013 başlatılmıştır.

 1. Alper Güler İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  42722
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Akyurt Belediyesi
  6331 sayılı kanunun iş yerleri bakımından özel ya da kamu ayrımını kaldırmasıyle birlikte kamununda isg faaliyetleri kapsamında iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi bulundurma, kurul kurma , isgb kurma gibi yükümlülükleri yerine getirmesi gerektiğinden hareketle belediyelerde isgb nin hangi müdürlük bünyesinde çalışacağıyla ilgili yorumlarınızı paylaşabilir misiniz?
 2. Metin ATEŞ İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Resmi kuruluşlarda genelde İnsan kaynakları ve Eğitim Daire başkanlığı veya müdürlüğü düzeyinde bir çalışma yapıyorlar.
 3. Alper Güler İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  42722
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Akyurt Belediyesi
  evet bende insan kaynaklarına bağlandım