1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş yerinde eski iş güvenliği uzmanı yeni iş güvenliği uzmanına eğitim verebilir mi ?

Konusu 'OSGB' forumundadır ve fguden tarafından 1 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. fguden İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    örneğin bir iş yerinde uzman olarak çalışıyorsunuz ve o iş yerinde bir iş güvenliği uzmanı ihitiyacı daha var ve o iş yeri yeni bir uzman daha aldı. biz yeni gelen uzman arkadaşa da eğitim verecek miyiz yada verebilir miyiz ?
  2. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Vermeniz gerekmez, ama yetersiz görüyorsanız verebilirsiniz tabi :))
  3. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    bozacının şahidi şıracı yani :D
  4. isgkalite İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bildiğim kadarıyla mevzuat gereği gerekmez (gelen kişi de gerekli eğitimleri almış olan bir uzman sonuçta), ancak pratikte faydalı olması açısından verilmesinde de sakınca yoktur.
  5. ENES GÜRLER İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    İş güvenliği uzmanı kursta eğitimini almış zaten daha ne eğitim alacak? Kendini aşağılanmış hissedebilir o kişi.
  6. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    iş girişi ve oryantasyon eğitimi vereceksin...