1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş yerinde verilen isg eğitim dokümanları saklama süresi hk.

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve özge yıldırım tarafından 11 Ocak 2019 başlatılmıştır.

 1. özge yıldırım İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  109600
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Arkadaşlar merhaba,

  Bir konuda sizlerden bilgi rica edecektim.

  Çalıştığımız iş yerlerinde vermiş olduğumuz eğitimler ( işe giriş eğitimleri, ilkyardım eğitimleri, işyeri hijyen eğitimi, İş Kazası ve Meslek Hastalığından Doğan Hukuki Sonuçlar vb. ) için almış olduğumuz katılım listeleri, eğitim sonucunda yapmış olduğumuz mini test, sınav kağıtları mevcuttur bu evrakların saklama süreleri nedir?

  Örneğin elimizde 2014 yılından itibaren yapılmış olan eğitim tutanakları sınav kağıtları mevcut imha etmeli miyiz? arşivde saklanmalı mıdır?

  Yardımlarınızı rica ederim.
 2. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi
  En az 15 yıl ,asbetli çalışmalarda 40 yıl . Tabi belgelerin fotokopilerini de saklamak lazım ve scan etmek ,bazı belgeler bu süre içinde silinebilir