1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş yerlerinde iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri nasıl uygulanır-sevgi korkut kitabı-2016

Konusu 'İSG Kitap,Dergi ve Mecmua' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 8 Aralık 2016 başlatılmıştır.

1. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İŞYERLERİNDE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ
    NASIL UYGULANIR

UYGULAMA HAKKINDA HERŞEY

BU KİTAP SİZLER İÇİN !!!

- Tüm İş Güvenliği Uzmanları / Uzman Adayları

- Tüm Kamu Kurum Yöneticileri / İşverenler

- Tüm Kamu Kurumları Teknik Personeli, OSGB Personeli

- Kendilerine İş Güvenliği Alanında Gelecek Düşünen;

- Mühendislik Fakültesi ve Diğer Teknik Okul Öğrencileri
    - İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü Öğrencileri
    - Özel Sektör Çalışanları

SATIŞ VE TANITIM

http://kamudaisguvenligisevgikorkut.com/index.html

KİTABIN BÖLÜMLERİ
    1. Bölümde;
    İş sağlığı ve güvenliği sistemi içerisinde yer alan temel kavramlar anlatılmıştır. Bu kavramların iyi bilinmesi, çalışmaların doğru yapılması açısından son derece önemlidir.

3. Bölümde
    İşyerindeki temel çalışmalar bitirildikten sonra, yıl içerinde düzenli yapılması gereken işlemler ve kontroller anlatılmıştır.

5.Bölümde
    İş sağlığı ve güvenliği hizmetleri ile ilgili tutulması gereken klasörler verilmiştir.

2. Bölümde
    Bir işyerinde iş sağlığı ve güvenliği sisteminin nasıl kurulacağı, yapılması gerekli zorunlu çalışmalar adım adım ve örneklemelerle gösterilmiştir.

4.Bölümde
    İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin uygulanmasını kolaylaştıracak form ve çizelge örnekleri verilmiştir.

İletişim

14915347_1755067754742610_8380703843033097509_n.jpg Screenshot_1.jpg Screenshot_3.jpg 4321.jpg
  2. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Güzel kitap inceledim faydalı buldum.