1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş yerlerinde verilmesi gereken zorunlu eğitimler

Konusu 'İşletmelerde Eğitim ve İletişim' forumundadır ve Erdoğan Demir-eğitmen tarafından 26 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Erdoğan Demir-eğitmen İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  Akım Metal A.Ş
  Merhaba, özel bir şirkette eğitimci olarak göreve başladım. Eğitim adına hiç bir şey yapılmadığını gördüm. Eğitim departmanı kuruyorum, Ama hangi eğitimleri verecez ? zorunluluk ney ?

  Bilgisi olan arkadaşlar yazar mısınız ?

  Teşekkürler.
 2. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  118515
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Enerji Sektörü
 3. Erdoğan Demir-eğitmen İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  Akım Metal A.Ş
  Teşekkürler Orkun bey.