1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işe alımlarda dikkat edilecek hususlar

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve yaşarsalur tarafından 26 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. yaşarsalur İSGforum Üyesi

  merhaba arkadaşlar mesela işe elektrikçi veya kaynakçı alacağız bunların sertifikası veya diploma v.d belgelerinin olması şartı var mıdır?
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  meb onaylı sertifika elektrikçilerin olması şart ve kaynak sertifikaları vardır,hangi kaynakları yapacaksa sınıf sınıftır..kaynakçı ve elektrikçi sertifikaları şart ve meb onaylı olacak...