1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işe başlama? ve belge çıkış tarihi?

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Halil İbrahim Pak tarafından 20 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

 1. aktasi İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  7247
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Alarko Taahhüt Grubu
  fazla bekleyenlerin sebebi genelde egitim kurumu. fazla ilgilenmiyorlar gec gönderiyolar dosyalarımızı. olay onlarda bitiyor gibime geliyor.
  benim dosyalarımı gec göndermisler onun bedelinide bana odettiler. 3 gün once gönderseler idi sertifika parası ödemeceyektim. gec gönderdikleri için sertifika parasını odemek zorunda kaldık. gecen sene cıkardılar o parayıda. bu yuzden eminim egitim kurumunu sıkıstırın göndersinler hemen dosyalarınızı