1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işe giriş eğitimden başka eğitimler.

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve nsbk tarafından 9 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. nsbk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    C sınıfı uzman olarak başladığım firmada işi giriş eğitimi dışında eğitim verilmemiş. Acaba devamında verdiğiniz eğitimler var mı yardımcı olabilir msiniz? Firmalar Çoğunlukla metal sektörü.
  2. şevket ediz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    48557
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    mesleki eğitim gerekli...
  3. Hasan ÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    0000
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Mesleki eğitim belgesi alınmalı. Kaynakçıya kaynak, Tornacı ise torna ile ilgili mesleki belge alınmalı. Ayrıca herkese yaptıkları iş ile ilgili eğitim verilmeli
  4. nsbk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Teşekkürler. Elektrik,kaynak vb. eğitimleri bir arada toplayıp eğitim veren arkadaş var mı acaba?
  5. Adnan Tunç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    52675
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ben termik santralde görev yapıyorum. Sahaya giren her arkadaşa;
    1- İşe giriş
    2-Yüksekte çalışma
    3- Kapalı Alan Çalışması
    4- Acil Durum Eğitimi
    5- Kişisel hijyen ve Çevre Bilinci

eğitimlerini tek seferde veriyorum. Yine yapacakları işe göre her arkadaş kendi uzmanından eğitim alıyor.
  6. nsbk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Slayt yükleme şansınız varmı Adnan bey örnek açısından.
  7. Hasan ÇELİK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    0000
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben zaman zaman yeterli sayıya ulaşınca kurs açıyorum. Bu konuda yardımcı olabilirim
  8. nsbk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    :) teşekkürler
  9. Levent Kon İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44722
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    çimsataş
    sitemizin eğitim bölümünde yüklenmiş eğitim slaytları var.
    Değerlendirebilirsiniz.
    Kolay gelsin.
  10. nsbk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Levent bey firmalar küçük olduğu için uzun süre eğitim verilme şansı olmuyor o yüzden Teknik konular (kimyasal ve fiziksel risk etmenleri,elle kaldırma ve taşıma,yangın ve yangından korunma,elektrik riskleri ve önlemleri) bunları bir araya toplayıp özetlemek istiyorum böyle bir sunum yapan olmadı sanırım ama sizce doğru mudur?
  11. Levent Kon İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44722
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    çimsataş
    Toplayıp tek eğitimde tabii ki verilebilir. Ancak belli konulara değinilmesi ve zamanın doğru kullanılması çok önemlidir.
    Kolay gelsin.
  12. nsbk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkürler...