1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işe giriş eğitimleri

Konusu 'İşletmelerde Eğitim ve İletişim' forumundadır ve gürkan canan tarafından 14 Mart 2016 başlatılmıştır.

 1. gürkan canan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Milli Eğitim Müdürlüklerinde Okullarda temizlik işlerinde görevlendirmek üzere 3 aylığına geçici personel (TYP) alımları yapıldı. 3 aylığına işe alınan çalışanlara işe giriş eğitimi verilmesi zorunlu mudur? Zorunlu ise;
  450 -500 arası sayıda ki personel apar topar işe başlatıldı dolayısıyla İşe giriş öncesi Eğitim olayı ortadan kalkmış oldu. Bu kadar sayıdaki çalışana proğram yapsanız bile zaten 3 ay sürer?????????