1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işe giriş ve temel iş güvenliği eğitimi

Konusu 'Sunumlar' forumundadır ve Burak AKÇAY tarafından 13 Eylül 2013 başlatılmıştır.

?

Sunumu beğendiniz mi?

1. Evet

95,7%
  2. Hayır

4,3%
  1. Gamze Demirbaş ERKAN Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    119912
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ORDU OSGB
    Hem sunum teması&görseller,hemde içerik gayet güzel olmuş,sunum başlangıcında 6331 sayılı kanun tanıtılmalı diye düşünüyorum (amaç,kapsam,yürürlüğe giriş,tehlike sınıfları ve iş kazaları/meslek hastalıkları sonucu çalışanların hakları,işverenin sorumlulukları gibi)
  2. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37748
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    İlk birkaç sayfaya bakabildim. Amaç sizin sunum programının efektlerini kullanmakta ne kadar başarılı olduğunuzu göstermek sanırım. Evet yazılımın özelliklerini kullanma açısından başarılısınız. Fakat eğitim alan ben olsam sayfaların efektler olmadan, bir kitabın sayfalarını çevirir gibi olmasını tercih ederim. Bu sunum benim dikkatimi dağıtıyor.

Eğer hatırlarsanız, 90'lı yıllarda bazı gençler firmalara web sayfası hazırlar ve sayfanın açılmasını geciktiren yanarlı dönerli efektler kullanırlardı. Hiçbiri kalmadı. Şimdi eğilim sayfaların biran evvel yüklenmesi yönünde.

İçerik iyi olabilir. Devam edemediğim için o konuda yorum yapamıyorum. Emeğinizi paylaştığınız için teşekkür ederim.
  3. Burak AKÇAY İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92465
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Aydın Bey;

Teşekkür ederim. Sunumu Power Point'te hazırlayıp kaydederken Farklı Kaydet kısmından PowerPoint Sunusu olarak kaydederseniz. Sunumlarınız bu şekilde akacaktır.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 20 Ocak 2014 ---
    Gamze Hanım;

Teşekkürler. 6331'i sılaytta kullanmayışımın sebebi; eğitim verdiğim arkadaşlara Kanun, Yönetmelik, Tüzük dediğim anda ön yargı ile direk eğitimin başında kaybediyorum. Zira her eğitimde sılaylardan ziyade sözlü olarak her zaman arkadaşlara anlatıp bahsediyorum.
  4. Burak AKÇAY İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92465
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Kürşat Bey;

Teşekkürler. Evet haklısınız. Bazen geçişler sıkıcı ve dayanılmaz olabiliyor. Lakin geçiş efektlerini daha çok personelin uyku halinin dağılması için kullanıyorum.
  5. Serkan Turgut İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    78873
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Kürşat bey güzel bir çalışma olmuş. elinize emeğinize sağlık...
  6. AYDIN_06 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Görsellikden kimseye zarar gelmez aslolan görselliği yoruculugu değil verilerinizin özet kısa öz ve sonuçsal olmasıdır görsellik dinleyicinin sizin açınızdan işinize verdiğiniz önemi saygıyı emeği çabayı ortaya koyar buda sizin ne kadar bilgili ve işine sahip çıkan bir personel olduğunuzu gösterir.Arada görsel 1-2 dk lık video ve sunum aralarında komik espirili resimlerle desteklerseniz personelde espiri konusu olabilir buda sunumu eğlenceli kılar.Bu arada aynı soyadı taşıyoruz mesleğe daha tam atılamadım ama inşaallah atıldığımda harika kendi hazırladığım s unumlarım olacak sizinle büyük zevkle paylaşıcam takibe aldım sizi:)
  7. Burak AKÇAY İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    92465
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Aydın Bey;

Tekrardan teşekkür ederim tespitleriniz için bir soyisimdaş olarak. Videolar üzerinde çalışıyorum, fotoğraflar hali hazırda vardı zaten. söylediğiniz gibi sanırım videolarla birlikte eğitim, çok daha güzel olacaktır. Umarım meslek hayatı sizin için hayırlara vesile olur. Bende sizin burada paylaştığınız sunumları işin yoğunluğundan sıyrılıp buradan takip etmeye çalışacağım.
  8. Abdurrahim Çiftçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84395
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    az tehlikeli yerler için temel iş güvenliği eğitimi elinde olan varsa paylaşabilir mi acaba
  9. edaay009Qgmail.com İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80476
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    nef
    harika olmuş ellerinize sağlık... videolarla desteklenmesi ayrı bir beğeni katar kazasız çalışmalar...
  10. alper tunga İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    içerik olarak güzel ama ben animasyonları biraz abartılı buldum, tabi zevkler ve renkler tartışılmaz :)
  11. Aynur Kayapınar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80755
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kimya Mühendisi
    TEŞEKKÜRLER.