1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işe yeni başlamış isg uzmanı neler yapmalı

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve birgül tarafından 29 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. birgül İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben yeni işe girdim ama daha önce hiç tecrübem olmadığı için ne yapacağımı bilemiyorum araştırıyorum ama kafam çok karıştı bana yardım edebilirmisiniz
  2. yaşarsalur İSGforum Üyesi

oncelıkle ısg el kıtabı yap sonra talımatlar yaz bol bol talımat hazırla sonra egıtım planı yap sonra bu planı uygula perıyodık kontrollerı takıp et gozunu 4 ac her zaman v.s bı cok sey var
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 29 Ocak 2013 ---
    bırde bol bol kontrol evrakları hazırla ısın nıtelıgıne gore kendı fırma ıcınde kontrol formları hazırla rıskı olan seylerın mesela ornek verıyorum emnıyet kemerı kontrol formu yemekhane temızlık kontrolu makıne bakım formu perıyodık kontrollerde hazırla ıste sureklı bıseyler hazırla sınır yok
  3. birgül İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çok teşekkür ederim
  4. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Kurulu oluştur, hemen bir aksiyon planı hazırla, tespit ve öneri defteri aldır noterden onaylat, gördüğün her eksikliği veya tavsiyeyi yaz...
    Herşeyi kayıt altına al! Yıllık çalışma planı hazırla o senin rehberin olacaktır....
  5. yaşarsalur İSGforum Üyesi

kurulu oluştur da kaç kişi çalışan var ?
  6. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    50 altı çalışan varsa kurulu oluşturmadan diğerlerini yap!
  7. yaşarsalur İSGforum Üyesi

firma bılgılerı lazım sektor rıskler nedır rısk analızı kesın yapıcaksın olmazsa olmazı bu ısın rısk analızıdır zaten
  8. birgül İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yarın işe başlıcam daha net bilgim yok kişi sayısı hakkında:(
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 29 Ocak 2013 ---
    kipa hiper marketlerinde başlıcam
  9. yaşarsalur İSGforum Üyesi

sen yarın net bılgı al kac kısı calısıyor sektor nedır tehlıke sınıfı nedır alabıldıgınce bılgı al sonra paylas onerı verelım
  10. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

• Forum Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    İstanbul
    Sertifika Numarası:
    45334
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEZ MEDİKAL
    Kazasız çalışmalar dilerim...
  11. birgül İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tamam daha sağlıklı olur dediğin gibi çok teşekür ederim
  12. İsmail Bayrak İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    12134
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    shell / prekons
    ilk önce kendine güven bu iş senin işin ...
    ilk heyecanı hepimiz yaşadık ben 8 yıllık isg ciyim ve hala yeni şeyler öğreniyorum önümüzde o kadar çok öğrenilecek şey varki ama en önemlisi arşivini oluştur çalıştığın iş koluna göre risk analizini hazırla ve gözlemle sürekli her şeyi kayıt altına al senin oryantasyonun bir süre sürecektir zaten bu süreçte programını hazırla ve uygula ... yardıma ihtiyacınız olduğunda bilgi ve arşivlerimizi paylaşırız .. kazasız günler hoş geldin bir gül
  13. birgül İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çok teşekür ederim
  14. ısg ile ilgili bir şey yapmışlar mı bu zamana kadar onuda sorun bence:)
  15. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bana bişe kalmadı yav.ama aksiyon planı hazırla ve kabul edilemez riskleri bildir.