1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işimiz güven osgb

Konusu 'Firmalar ve Tanıtım Alanı' forumundadır ve İşimiz Güven tarafından 11 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

 1. İşimiz Güven İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  İşimiz Güven Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
  .
  .
  .
  İnternet Sitemiz:

  www.isimizguven.com
  .
  .
  Sosyal Medyada Biz:

  www.instagram.com/isimizguvenosgb
  www.twitter.com/isimizguvenosgb
  .
  .
  .
  “Önce İnsan” ilkesiyle hızla büyümeye devam eden Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimimizin, güven odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.


  VİZYON

  Bizimle çalışan iş yerlerinde; · Ergonomik çalışma koşullarını sağlamak, · Üretimde artışı sağlamak, · İşgücü ve zaman kayıpları önlemek, · Maddi kayıpları önlemek, · Tasarruflu ve çevreye duyarlı çalışmalarında yardımcı olmak, · İş sağlığı ve güvenliği alanında onlara en iyi çözüm ortağı olmak, · Uzmanlık alanlarımızda en iyisini ‘kalıcı’ ve ‘istikrarlı’ olarak vermek, · Karşılıklı anlayış ve sevgi saygı içerisinde modern dünya kalitesinde hizmet sunmak, · OSGB sektöründe lider, sektöre yön veren, uluslararası arenada danışılan İş Sağlığı ve Güvenliği firması olmaktır.


  MİSYON

  Çalışmalarımızın tümünde “Önce İnsan” faktörünü göz önünde tutarak koruyucu ve önleyici bir anlayışla hizmet vermek temel misyonumuzdur. Bu nedenle alın teri döken çalışanların olası İş kazalarına ve meslek hastalıklarına karşı eğitimlerini üstlenmeyi, onları korumak için periyodik muayenelerini ve sağlık taramalarını yaparak erken tanı ve tedavi imkanını sağlamayı, kalıcı sakatlıklarını ve kayıplarını önlemek, sağlıklı, mutlu bireyler olarak yaşamalarını ve kazanmalarını sağlamak için özveriyle çalışmayı esas biliriz. Sağlıklı çalışan, üreten bir toplumla ülkemizin gücüne güç katmaktır. Verdiğimiz hizmetlerde çözüm ortaklığına dayanan ilişkiler kurarak güvenilir olmaya önem vermekteyiz. Düzenli kontrol ve denetimlerle hizmet sunduğumuz işyerlerinde bütün çalışanlarda “Güvenlik Kültürü” bilincinin yerleştirilmesi amacımızdır.

  Kalite Politikamız

   • Toplam Kalite Yönetimi sistemini amaçlayarak, takım ruhu içerisinde şirket hedeflerine ulaşılması,
   • Kurumsal iş süreçlerimizin iç değerlendirme süreci ile kontrol edilerek, performansımızı geliştirecek yaklaşımların belirlenmesi,
   • Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin yükseltilmesi,
   • Yaptığımız her işin ilk seferinde ve sürekli doğru yapılmasını sağlamak. Hizmet kalitemizi sürekli arttırmak, Yaptığımız tüm çalışmalarda uzmanlık ve samimiyet çerçevesinde güvenilir, insan odaklı ve yasalara uygun davranmak,
   • İş ahlakını önde tutma ve etik sorumlulukların bilincinde olmak,
   • Sürekli iyileştirme ve yenilikçi anlayış ile uluslararası platformda İş Sağlığı ve İş Güvenliği konusunda tüm gelişmeleri yakından takip etmek,
   • İş verimliliğini ve çalışan motivasyonunu yükseltici uygulamaları göz önüne almak,
   • Yasalar ile iş veren sorumluluğu arasında bir denge oluşturmak, Kurumlarımıza nitelikli ve özverili hizmetler vererek özgün değer ve çözümler üretmek.

  İK Politikamız

  İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, hem kişisel hem mesleki açıdan gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile kişisel performanslarını değerlendirerek kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz

  Diğer prensiplerimiz ise aşağıdaki şekilde sıralanmaktadır.

  · Uygun işe uygun nitelikli kişiler seçmek ve görevlendirmek,

  · Takım çalışmasının gücüne inanarak çalışmalarımızı yürütmek ve biz anlayışı ile kararlarımızı almak,

  · Tüm şirket çalışanlarımıza kabiliyetlerini kullanabilecekleri ve verimliliklerini artırabilecekleri bir çalışma ortamı sağlamak.

  · Başarıyı teşvik eden ve ödüllendiren performans sistemleri uygulamaktır.

  Şirketimizin başarısı her bir çalışanımızın yaratıcılığına, fikirlerini özgür bir ortamda rahatça ifade edebilmelerine, işlerini severek yapmalarına ve performanslarına bağlıdır. Bu nedenle Performans yönetimine özel bir önem verilmektedir. Eğitimli ve iyi hazırlanmış, yeniliklere ve değişimlere açık, girişimci ve enerjik, kendini ve işlerini geliştirmek için çalışacak bireyleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. İş başvurularınız için özgeçmişinizi ik@isimizguven.com adresine gönderebilirsiniz. Tüm başvurular gizli tutulacaktır.
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 11 Ağustos 2018 ---
  +