1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işini doğru yapmayan osgb'leri bakanlığa şikayet etme hakkında

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Mehmet Mete tarafından 30 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Mehmet Mete İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Yan firmamda çalışan bir arkadaşım var. Firmaları çok tehlikeli hergün iş kazası oluyor neredeyse. Hazırlanan evraklara baktım daha eğitim yok, acil durum eylem planı yok, risk değerlendirmesi yok. Hizmete başladığı tarih geçen yıl.Ben bu osgb yi nasıl şikayet ederim? 170'i arayınca benim isim çıkacak malum :)
  2. Mehmet Aydın_ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Uludağ Bilişim Medya Hizmetleri
    170 i aradığınızda ve şikayette bulunduğunuzda isim vermeniz zorunlu değil. Firma bilgileri tam ve eksiksiz olsun yeter
  3. Mehmet Mete İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    tamam teşekkürler.
  4. yaşarsalur İSGforum Üyesi

farklı bir mail al ınternet cafeden bimere yaz dırek koordinat ver hemde bimere.
  5. şikayet etsenizde birşey değişmiyo ister osgbyi edin ister inşaatı edin sadece kayıt oluşturuluyor o kadar
  6. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    seneye kadar ellemezler sonrada oyarlar diye düşünüyorum.
  7. Mehmet Aydın_ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Uludağ Bilişim Medya Hizmetleri
    Bimer şikayet için TC istiyor yasal bir durumda size müracaat edecek. Öteki türlü ilgilenmiyor.
    Bizden beklenen şikayet edince bakmazlar mantığı zaten bu yüzden kimse şikayet etmiyor. Şunlara çözüm bekliyorlar.
  8. yaşarsalur İSGforum Üyesi

o zaman şikayeti kafaya koyduysan çekinmeden bimere yazacaksın aleni olacak herşey
  9. Mustafa bozye İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sektör isg
    image.jpg Bimere şikayet mi? 3 ay oldu daha cevap yok
  10. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    110245
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

Bu konunun ilgili daire ile alakalı olduğunu düşünüyorum. şimdiye kadar farklı konularda (başıboş hayvanlar, hava kirliliği ve SGK) 3 farklı kurum hakkında başvuru yaptım üçüne de hem yazılı hem de elektronik posta ile 15 gün içerisinde cevap geldi.