1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işletme kontrolü ve denetimi; işyeri ile çalışan form ve rapor örnekleri

Konusu 'Formlar' forumundadır ve bencaglayan tarafından 8 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. bencaglayan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Çalışan Dosyası İçinde Bulunması Gerekenler ile alakalı bir dosya grubunu paylaşayım. Dosya oldukça büyük olduğundan dosyayı küçültmek adına içinden eğitim sunumları gibi pek çok dosyayı azaltmak gerekti. 2 gb dan fazla olan Çalışan Dosyasını ancak 66 mb rar dosyası olarak azaltabildim. Toplam 40 ayrı klasörden sekiz numaralı olan çalışan dosyasını paylaşıyorum.Zamanla diğerlerini de paylaşırız.İyi Çalışmalar Kullanmak Dileğiyle.

Ekli Dosyalar:

2. uzmanist İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    10670
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Çok güzel bir paylaşım elinize sağlık. Diğerlerinide merakla bekliyoruz :)
  3. bencaglayan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    ISG dosya klasörde ki 08 no' lu dosyayı paylaşmıştık. 02 ve 03 no' lu dosyalarda yol haritası tavsiyesi durum tespitleri yer almaktadır.
    İyi çalışmalar..

Ekli Dosyalar:

4. bencaglayan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Aşağıdaki dosyaları kullanırsanız numaraları karıştırmazsınız.

Ekli Dosyalar:

5. Sema Hashalıcı İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    55319
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    ellerinize emeğinize sağlık çok güzel ve düzenli bir kaynak olacak benim için..:)
  6. bencaglayan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    ISG Dosya klasörünüze ekleyeceğiniz 04-osgb uzman sözleşmeleri ve 07 no'lu çalışanların ve işyerinin bildirildiği formların olduğu klasörleri paylaşıyorum.İyi çalışmalarda bulunmak dileğiyle..

Ekli Dosyalar: