1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Işsiz iş güvenliği uzmanı sayısı 250 bine ulaştı

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Karahan Egrioglu tarafından 15 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Zaman biraz daha ilerlesin otobüsten inince de bir iş güvenliği uzmanı daha görebilirsiniz :D
  2. Erhan Çeliktürk İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16620
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Uzman
    Hastane'den hemşire bir ablamız da "hemşirelere iş güvenliği uzmanı olma hakkı verilmiş" dedi .Aksini ispat için baya uğraştım,sonra mücadele etmekten vazgeçtim ve kursun telefonunu verdim kayıt olması için :)
  3. toraderm İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İnşaat ustasına gökdelen yaptırısan ne olur gökdelen 5 kat çıkat sonra devrilir.Acemi Modern ülkemizde de öyle İşci sağlığı dediler iş güvenliği dediler ne oldu Eline yüzüne bulaştırdılar ÇSGB'ciler Ne niyetle çıkardılar ünv.mezunu işsizlere yeni ekmek kapısı...neye kısmet oldu OSGB..İşyeri Hekim 10 yıllık tecrübeli mühendislerin kazancına kazanç katmasına..kimsenin kazandığında gözüm yok ama.Adalet bahsederken birileri bir kez daha düşünsün..
  4. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46434
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Şubat sınavından sonra uzman sayısı hakkında bilgisi olan var mı ?
  5. T.Ulus İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Sınava giren sayısı: 25.000 (K.Özer beyanı A+B)
    Başarı Oranı: %9,2 (Doğrulanmamış söylenti): 2.300
    Sınav öncesi: 14.626 (A+B; İSGGM verisi)
    23 Şubat sınavı sonrası: 17.000 (tahmin)
  6. SEvDAaa İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    59495
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İMES
    her üniversiteye giden bakan isg uzmanı olun çok iş var derlerse olacağı budur ne bekliyoruz ki.
  7. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İşsizliğe çare bulunulacağı yerde insanlara hayal pompalandığı bir ülkedeyiz .
    Hayaller ve çaresizlikler sonucu sayı bu kadar arttı bence.
    Ancak sayı abartılı bence 250.000 sayısı bence oldukça abartılı.
    Ama şu da gerçek ki sayı gerçekten de kontrolsüz olarak artış göstermekte ve sadece birilerini zengin etmekte
  8. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  9. Abdi TURAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    43005
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel sektör / Bakım Müdürü
  10. Abdi TURAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    43005
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
  11. SEvDAaa İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    59495
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İMES
  12. Abdi TURAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    43005
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sormadım ama sanırım cezaevi şartlarında yaşamaya yetecek kadardır...:rolleyes:
  13. SEvDAaa İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    59495
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İMES
    kiralasa nolcak adam ne kadar alıcakkı sacma :D sankı 10bın maas verıyorlar :D
  14. ne kadar kiralama isteği olan varmış
    saatlik kiralayın saatlik :D
    ben bu kiraları kasım özere twitlicektimde twiterım yok :)
  15. SEvDAaa İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    59495
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İMES
    ya bende uzman adayı dıyor sende nıye c sınıfı uzman dıyor niden ya niden bende uzmanım :/ :(
  16. Abdi TURAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    43005
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sanırım bu arkadaşlar biryerlerde çalışıyor ve eczacılar gibi belgelerini kiralayarak ek gelir elde etmeye çalışıyor.
    Tabi bu durumda başlarına daha sonra neler gelebileceğini, ne cezalar alabileceklerini düşünemeyecek kadar rahat oldukları için ne gelirse kar deyip belgelerini üç kuruşa kiralarlar...:)
  17. SEvDAaa İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    59495
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İMES
    kira için çok bişeyu istemiyorum ya bi ev bi araba bi villaa :D risk almak lazım dimi :D
  18. Fırat Nurdoğan Kaza Olay Araştırma Uzmanı

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    66039
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Ben bu sertifikalara talibim. bunları kiralayıp; almadığım maden ve inşaatları işlerini alayım. Bu arkadaşların sertifikası ile çalıştırırım. Onlara 10000 versem ne olur ki bir sertifika ile en az 50 inşaat toplarım. inşaat başına 500 tl gibi komik bir rakama anlaşırım. size eder ayda 25000 tl. 10000 uzmana ver bana kalır 15000 tl. Nasıl olsa bu arkadaşlar kendilerini çok zeki zannediyor. Olası bir ölümlü kazada o zekalarını ceza evinde işletirler
  19. polis bile uzmanlık sınavına giriyor..yasa çıktıktan sonra bu işe atılan çok kişi var bence gecici madde bitince C ler iş yapamaz artık ..