1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işte baret:)

Konusu 'Denetim Fotoğrafları,Önlem ve Tavsiyeler' forumundadır ve Taner Karaçaylı tarafından 5 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. Taner Karaçaylı İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Hat Boru
  SafetyHelmet.jpg
 2. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Hatay
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Güvenlik konusunda yetersiz olduğunu düşünerek elindeki imkanlarla kendini korumaya çalışmış. Ülkemizde inşaatta çalışıp iş verenin verdiği bareti takmayıp çalışan işcileri düşündükçe bu adamı kutlamak lazım aslında.
 3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  :)
 4. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  İSG konusunda bilinçli fakat imkanı olmadığı için elindeki imkanlarla kendisini korumaya çalışıyor.
  Taktir ederim doğrusu.
 5. Halil İbrahim Pak İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bence bunu yoğun güneşten korunmak için yapıyor.o malzemenin epey serin tutacağını düşünüyorum.insanların ten rengine bakılırsa epey bi sıcak bölge
 6. Hasan Aydemir İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  93047
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Bu baret gibi koruma amaçlı bir şey değil. Büyük ihtimalle yükü kafasında taşımak için (simitçilerdeki gibi) kullanıyor olabilir.