1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iş'te sağlik gözetimi kitabi çikti!

Konusu 'İSG Kitap,Dergi ve Mecmua' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 6 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  İŞ'TE SAĞLIK GÖZETİMİ KİTABI ÇIKTI!

  Her koşulda sadece insan hayatına, yaşama hakkına ve sağlığına öncelik vermesini​

  İŞ'TE SAĞLIK GÖZETİMİ KİTABI ÇIKTI!
  Ülkemizde önemli bir sorun olan sağlık gözetimine ışık tutmak amacıyla Derneğimizin, 2 ayrı çalıştay düzenleyerek hazırladığı “İş’te Sağlık Gözetimi” isimli kitabımız yayımlamış bulunuyor.

  Kitapta “Sağlık Gözetiminin Kişiselleştirilmesi”, “Gürültüye Maruz Kalan Çalışanların Sağlık Gözetimi”, “Kaynak İşlerinde Çalışanların Sağlık Gözetimi” konuları işlenmekte ve Almanya’da uygulanan “Önleyici Muayeneler “hakkındaki yönetmeliğin Türkçe çevirisi yer almaktadır. Diğer konulardaki sağlık gözetimini önümüzdeki aylarda yayına hazırlamayı planlıyoruz.

  Derneğimizin bu yayınının işyeri hekimlerinin yanı sıra sağlık gözetiminin kapsamı, yasal mevzuat, etik tutum ve ilgili alanlardaki sağlık gözetimi konularında bilgi edinmek isteyen, diğer iş sağlığı profesyonellerine de yararlı olacağı inancındayız.
  Kitap 20 TL bağış karşılığı posta yoluyla edinilebilir

  Bunun için istenen sayıda kitabın karşılığını banka hesap numarasına yatırmak ve dekontunu tarayarak aşağıdaki dernek adresine mail ile gönderilmesi gerekmektedir.

  Dekonta yazılması gereken bilgiler:

  Gönderenin Adı - soyadı, “İş’te Sağlık Gözetimi” ibaresi ve istenilen adet

  Dekontun iletileceği Mailde:

  Kargonun iletilmesi istenilen adres mutlaka yazılmalıdır.

  Dernek mail adresi:

  isyerihekimleridernegi@gmail.com

  Dernek Hesabı:

  Garanti Bankası Ümraniye Sanayi şubesi

  IBAN NO: TR02 0006 2000 7870 0006 2992 28
  [​IMG]

  Kaynak:http://www.iyhd.org.tr/is-sagligi-gozetim-kitabi.html