1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işveren/işveren temsilcisi/çalışan temsilcisi/ilkyardım ekibi/yangın ekibi/formen/işaretçi atama

Konusu 'Formlar' forumundadır ve Aydın AKÇAY tarafından 14 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. Aydın AKÇAY İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Arkadaşlar İşveren/İşveren Temsilcisi/Çalışan Temsilcisi/İlkyardım Ekibi/Yangın Ekibi/Formen/İşaretçi atama yazıları forumda var fakat benim istediğim mesela bir çalışan temsilcisini atarken çalışan temsilcisinin tüm yasal sorumlulukları altında yazsın istiyorum aynı şekilde işverenin işveren temsilcisinin ilkyardım ekibindeki her bölüm sorumlusunun yangın ekibindeki her bölüm sorumlusunun işaretçinin vs vs.. bunların atama yazısının eki olarak altında bu kişilerin isg açısından tüm yasal sorumluluklarınıda altında belirtilsin istiyorum.Böyle bir çalışma yapan arkadaş varsa paylaşabilirse sevinirim.İyi çalışmalar dilerim...
 2. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

  • Site Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  118179
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
  Isg kanunundaki yukumlulukleri derleyip oraya yazarsaniz ilk siz yapmis olacaksiniz saniyorum :) biz de sizden otlaniriz artik :)
 3. Taner Yılmaz Etkinlik Grubu

  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  Afyon
  Sertifika Numarası:
  57660
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
 4. bencaglayan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Uzman-Bilirkişi-Eğitmen
  Kastettiğiniz bu tarz bir şey mi?

  Ekli Dosyalar:

 5. Aydın AKÇAY İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Vakitsizlikten dolayı istenilmiş bir şey dir.Hazırlayabilirsem emin olun daha önceki paylaşımlarım gibi paylaşmaktan çekinmem.Sizde bir teşekkür edersiniz artık :)

  bencaglayan bey paylaşımınız için teşekkür ederim.