1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işveren isg-katip kayıt işlemi

Konusu 'İSGKATİP' forumundadır ve Onur Dinçer tarafından 3 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. Onur Dinçer İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  merhaba, bildiğiniz üzere 1 ocak itibariyle 50 den daha az tehlikeli sınıfta yer alan işletmelerin uzman ve işyeri hekimi çalıştırma zorunluluğu başladı. peki bir işyerinin isg katipe kayıt işlemi için prosedür nedir yardımcı olabilir misiniz? teşekkürler...
 2. Serkan Sü İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Gemi İnşa A.Ş.
  açin isg katibi, arayın yardımcı olalım 0 532 551 67 85
 3. Onur Dinçer İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  teşekkür ederim Serkan bey yalnız işyeri daha hiç isg katip için sgk ya başvuruda bulunmadı, prosedürü biliyor musunuz en baştan?