1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işyeri bildirimi

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve madenesk tarafından 22 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. madenesk İSGforum Üyesi

  Merhaba; firma sgk ya işyeri bildirimini yapmış olsa dahi, bizim de isg uzmanı olarak iş sağlığı ve güvenliği bölge müdürlüğüne bir bildirim yapmamız gerekiyor sanırım. İstanbul bölge müdürlüğü nerde ve nasıl bildirim yapıyoruz? Elden götürürsek ya da posta ile gönderirsek bir fark olur mu? Numara veriliyor dediler ama yeterli bilgim yok. Yardımlarınızı rica ederim.
 2. Nilcan Parlak Sütcü İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  48011
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  ben de işe yeni başladım. Firma bildirimi yaptı. ben de turkiye.gov.tr'den e-devlet şifresi ile firmamı onayladım. Aynı şeyden bahsediyorsak eğer ! Kasım itibari ile firma onayları artık bu şekilde yapılıyormuş. Eğer e-devlet şifreniz varsa giriş yapıp Sorgulamar kısmının altında çıkan (direk sorgulamalr yazısının alt hizzasından seçeceksin) çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığı linki var. ona tıkla. Sayfaya gitmeden tanıtım yazısının hemen altında iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yine başka bir link var. onu seçersen yönlendirmelerle kendi sayfana gireceksin. Oradan da sözleşmeler kısmından sözleşme yaptığın firmayı seç, yukarıdan da onayı ver.

  Umarım soruna cevap olur :D