1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işyeri hekimi farklı ilde çalışabilir mi?

Konusu 'İşyeri Hekimi Bilgi Sistemi' forumundadır ve Murat ÇAYCI tarafından 30 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Murat ÇAYCI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    49708
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba,
    İstanbul'da kayıtlı olan bir hekim -aynı zamanda da işyeri hekimi kendisi- farklı bir ilde işyeri hekimliği yapabilir mi? farklı il dediğim yerde İstanbul'un komşu ili Tekirdağ. bu konuda kime sorsam farklı cevaplar aldım. yönetmeliklere falan baktım ama göremedim. işyeri hekimlerinin görev, yetki ve sorumlulukları ile alakalı mevzuatta bulamadım mesela. yardımcı olabilecek birileri varsa sevinirim. iyi çalışmalar...
  2. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    110245
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Eğer bireysel olarak çalışıyorsa Edirne'de bir işyerine hizmet verebiliyorken aynı zamanda Kars'ta da çalışabilir. OSGB bünyesinde çalışıyor ise sadece komşu illere bakabilir.
  3. Murat ÇAYCI İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    49708
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    öncelikle teşekkür ederim cevap için,
    alo 170i aradım çsgb açısından sıkıntı yok dediler fakat işin içine tabipler odası mevzusu girince karışıyor. kayıtlı olduğu il sınırlarında işyeri hekimliği yapabilir diyorlar. 6023 sayılı kanunda da göremedim yapamaz diye ama kafa karıştırıyorlar.
    çsgb ise eğer kısmi süreli çalışıyorsa farklı illerde çalışabilir diyor.
  4. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    110245
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Açıkçası Tabipler Odası mevzuatı konusunda benimde bilgim yok, cevabım 6331 ve alt yönetmelikleri kapsamında.
  5. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1231
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel Şirket
    Bizim elektrik elektronik mühendisliğinin kapsamındada var ama söyle bir yol izleyebilirsin. İkamehgah gösterir birinin evinden ondan sonra çalışabilir. 2 yerde birden gösterebiliyorsun biz böyle çözmüştük:) Bir şekilde yolunu bulursun;)
  6. Emine Günbatar İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    18410
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    İşyeri hekimleri canları nerede ne zaman isterlerse çalışabilir, kanun yönetmelik sökmez onlara,
    hatta özel hastanede tam zamanlı çalışıp aynı anda osgb'nin tam zamanlı hekimi bile olurlar :D:eek::D:eek::D:eek::eek::eek: