1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işyeri hekimi mersin

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve Anıl Keskin tarafından 3 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. Anıl Keskin Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  92297
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Mersinde ikamet eden bir işyeri hekimine ihtiyacımız var bir şey danışacağız iş ilanı değildir ;) Çok acil İrtibat
  0534 941 41 39 Anıl KESKİN
 2. Dr.A. Cem ACAR İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  İş Yeri Hekimi
  Tecrübeli, konunun detaylarına hakim ve ilkeli bir hekim arayanlara.. 10 yıllık hastane acil ve 7-8 yıllık işyeri hekimliği tecrübem var. Ek olarak akupunktur uzmanıyım. Beklenilen ve sağlanacak şartlara göre görüşebilirim. Halen İstanbulda 32 firmaya bir OSGB çatısı altında hizmet vermekteyim. 537 861 7797
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 2 Haziran 2014 ---
  google'a danışabilirsiniz...! ya da bir osgb arayıp doktoru ile görüşün. eminim kihayır demeyeceklerdir..Madem o kadar acil..

  Ekli Dosyalar: