1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işyeri hekimi olarak çalışma hakkında /soru cevap/ arşiv -4

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Muhammed Ali tarafından 16 Şubat 2014 başlatılmıştır.

 1. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  • Eğitim Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  İH olarak çalışma hakkında /soru cevap/ arşiv -4
 2. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  • Eğitim Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
 3. ali aşkın İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  10918
  Uzmanlık Sınıfı:
  İş Yeri Hekimi
  Arkadaşlar merhabalar. Kamudan ayrıldım. İş yeri hekimliği için bir OSGB ile anlaştım. İSG-Katip de sözleşmelerim onaylandı. Başka herhangi bir kurum veya kuruluşa gidip bir evrak onay veya işlem yaptırmadım. ancak yazdığım kağıt receteler eczane tarafından işleme alındığında medula eczanede ''doktor bilgisine ulaşılamadı'' hatası veriyor. işleme devam edilemiyor.
  soru 1: İş yeri hekimi hangi kuruma bağlı?
  soru2: Beni medula eczaneye iş yeri hekimi olarak kim tanımlayacak?
  teşekkürler..
 4. ali aşkın İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  10918
  Uzmanlık Sınıfı:
  İş Yeri Hekimi
  Halledildi. Sorun eczane kaynaklı imiş. Farkklı bir giriş daha varmış. Bilen eczane var bilmeyen var. 4. eczane çözebildi ancak.