1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işyeri hekimi sertifika vize

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Gizem Bir tarafından 15 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Gizem Bir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sertifika tarihi 14.11.2012; dolayısıyla 2017de vize yapılması mı gerekir? ,ancak isg-katip de vize gerekli mi? diye bir soru var karşısında 'evet ' yazıyor ,bu genel bir soru sanırım ?
  2. rcpszgn İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    3393
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba hocam

ben iş güvenliği uzmanıyım ve belgem 27/07/2011 tarihinde alındı. Vize işlemlerim bu sene yapılacak yapılınca tekrar yazarım buraya :)
    Sertifika ID:
    Sertifika No:
    Sertifika Tarihi:
    27.07.2011
    3393
    7166
    C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesi
    Sertifika Türü:
    Başvuru Aşaması:
    İSG Katip Tanımlaması Yapıldı.
    Grk. Blg.Şart Sayısı:
    Sğl. Blg.Şart Sayısı:
    0
    7
    Sertifika Geçerli mi?:
    Geçerli
    Onay Durumu:
    Sertifika İptal Tarihi:
    Sertifika Durumu:
    Aktif
    Onaylandı
    Vize Gerekli mi?:
    Vize Geçerlilik Süresi:
    Yapılan Vize Sayısı:
    Evet
    5 yıl
    0
  3. Salih ŞENER İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    100394
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu/NEVŞEHİR
    Benim sertifika tarihim 2014/6. ay, sistemde "vize gerekli mi? : Evet" yazıyor.
    Demek ki genel bir durum.
  4. Gizem Bir İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    teşekkürler
  5. thenocture İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Vize yenileme işlemini kısa bir süre önce yaptım. Eğitim kısmı kaldırılmış.
    Vizenizi yenilemek istediğinize dair bir dilekçe yazıp ekine belgenizin aslını koyup müdürlüğe veriyorsunuz. Size mail ile geri dönüş sağlıyorlar ve Ziraat Bankasına Harç yatırmanızı istiyorlar (103 tl gibi bi tutar). Harç işleminden sonra size belgenizin aslını (arkası vize için kaşelenmiş bir biçimde) tekrar geri kargo ile yolluyorlar. İSG katip te vizeniz güncelleniyor.

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE

Ankara

xxx sertifika nolu ve xx.xx.20xx tarihli İş Güvenliği Uzmanlığı belgemin vize geçerlilik süresi xx.xx.2016 tarihinde dolmuş bulunmaktadır. İş Güvenliği Uzmanlığı belgemin vize işleminin yapılması için gereğini arz ederim.

Ekler :
    1)İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifikasının aslı Adı/Soyadı:

2)Diploma

Telefon:

TC :

Adres:

e-posta:
  6. sencer erşen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    Söylediğiniz bu işlemler yani para yatırmanız için mail gönderilmesi kaç gün sürdü acaba?
  7. thenocture İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yaklaşık 1 hafta sürdü.