1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işyeri hekiminin birden fazla ilde part time olarak çalışması

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve Serkan Kafadar tarafından 13 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Serkan Kafadar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    bugün bir şirketle anlaştım. ama aklıma bişey takıldı. aslında 3 ayrı şirket var. bunlarla ayrı ayrı kısmi süreli anlaşma imzalanacak. ama şantiyeler ığdır izmir antep kayseri ... gibi birbirine ve benim yaşadığım şehre komşu olmayan illerde. ben il il gezip sağlık kontrollerini ve eğitimlerini vereceğim. yasal olarak bir hekim kısmi zamanlı oalrak ikametinin farklı olduğu illerde çalışabiliyor mu? çalışamıyıorsa başka bir öneriniz var mı?
  2. Tolgahan Özkan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Sağlık Personeli
    Aynı soruyu bende diğer sağlık personelleri açısından sormak istiyorum.
  3. isg.ozgur İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    osgb bünyesinde çevre illere bakabilirsiniz bireysel olursanız böyle bir sınırlandırma yok.
  4. Serdar AKGÜL İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    A Sınıfı İş Güvenlik uzmanıyım. Çeşitli şirketlerde yöneticilik pozisyonlarında çalıştım. Ankara iline yerleşme planım bulunmaktadır. Yeni gelişmekte olan İş Sağlığı ve Güvenliği alanında kariyer hedefi olan OSGB kurmak isteyen güvenilir, Ankara İlinde ikamet eden/edebilecek İŞ HEKİMİ belgesi bulunan ortak arıyorum. İlgilenen arkadaşların aramalarını bekliyorum. Serdar AKGÜL 0 (549) 742 45 14