1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işyeri hekimlerine bir soru

Konusu 'İşyeri Hekimi Bilgi Sistemi' forumundadır ve Anıl Keskin tarafından 21 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Anıl Keskin Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  92297
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Her ayın 14 ünde gözüm titremeye başlıyor 15 inde bankamatiğe bakınca titremeler artarak devam ediyor ve 4-5 gün sürekli gözüm seyiriyor durduramıyorum. Bunun nedeni nedir nevrotik bozukluk mu ? Bu bir meslek hastalığı mıdır ?
 2. aparmaksiz İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  19294
  Uzmanlık Sınıfı:
  İş Yeri Hekimi
  Firma / Kurum:
  güneydoğu ortak sağlık güvenlik birimi
  maaş anksiyetesi??
 3. merve akdag kardes İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  20677
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  BELEDİYE
  işyeri hekimlerine soruyorum.belediyemiz işyeri hekimi büyükşehirin polikliniğinde doktor.fakat işyeri hekimi sözleşmesinde anlaşmalı olduğu saatlerde gelip belediyede bulunmuyor.Artı olarak normal bir vatandaş gibi poliklinikte sıra numarası alıp muayene oluyoruz kendi işyeri hekimimize.saçma değilmi böylece muayene ücreti kesiliyor bizden artı ilaç parası vs.cebimden para çıkıyor hani işyeri hekimi çalaışana ücretsizdir durumu nerde peki?Bu durumda işyeri hekimi uyarılmış ama değşen olmadı ne yapmalıyız bu durumda?