1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işyeri hemşiresi çalışma zorunluluğu ne zaman başlıyor..

Konusu 'Diğer Sağlık Personeli ve Saha Uygulamaları' forumundadır ve Yeliz Erkurt Ceylan tarafından 30 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. İşyeri Hemşiresi çalışma zorunluluğu var mı? Ne zaman başlıyor diğer sağlık personeli sınavları yapılıyor mu ? Alo 170 aradım konuda yardımcı olamadılar sürekli başkasına bağladılar ..
  2. Abdullah Gökçen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Gökçen OSGB
    Geçen ay bakanlığa gidip görüştük verdikleri cevap bakanlığın sayfasını takip edin. İlerleyen günlerde açıklanacak.
  3. Belli değil yani , teşekkür ederim ..
  4. Abdullah Gökçen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Gökçen OSGB
    Hayır belli değil bizim tahminimiz yılbaşı ile beraber sisteme giriş yapılabilecek.
  5. aktasi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    7247
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alarko Taahhüt Grubu
    suan katip sisteminden yapılamasada bakanlıga yönetmelik ekindeki sözlesme doldurulup gönderiliyor. hemsirelerin sertifikasyonları tamamlanmadan sisteme kayıtları zor yapılır su asamada. onlarada sınav yapacaklar cünkü. suanki uygulama bakanlıga elden gönderme yolu iledir.
  6. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sağlık personelinin bilgileri elden bakanlığa gönderilir nerede yazıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
  7. Erol Gündüz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    47104
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BETA OSGB
    BİR DİLEKÇEYLE BERABER SAĞLIK PERSONELİ OSGB İLE YAPTIĞI SÖZLEŞMENİN FOTOKOPİSİ VE NOTER ONAYLI DİPLOMA FOTOKOPİSİNİ YETKİLENDİRME DAİRE BAŞKANLIĞINA GÖNDERİYOR. İSG KATİP SİSTEMİNE SAĞLIK PERSONELİ OLARAK TANIMLANIYOR VE İSG KATİP ÜZERİNDEN İŞYERLERİNE ATAMA YAPILABİLİYOR. MART 2014 TARİHİNDEN İTİBAREN BİZ SAĞLIK PERSONELLLERİNİ İSG KATİP ÜZERİNDEN TANIMLIYORUZ.
  8. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bunu yapmak 2015 temmuz ayına kadar zorunlu değil diye biliyorum. Yani ben bunu yapmadım diye cezai işlemle karşı karşıya kalmam diye düşünüyorum.