1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işyeri taşındığı zaman tespit ve öneri defterinde bir değişiklik yapmamız gerekiyor mu?

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve kadir serkan tarafından 4 Eylül 2014 başlatılmıştır.

 1. kadir serkan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  İşyeri taşındığı zaman Tespit ve Öneri defterinde bir değişiklik yapmamız gerekiyor mu? Yeni defter almak gibi

  Yoksa Öneri defterine ABCDE firması adres değişikliği nedeniyle abc adresinde hizmet vermeye devam edecektir türü bir satır yazmamız yeterli olacak mıdır?
 2. nilgün özbey İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Önemli.Defter sahibinin ünvanı belirtilen iş yerinin adresininde yazıldığı evrakı noter imzalıyor.Doğru adres belirmek lazım.