1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işyeri yangın risk analizi[tüm işyerlerine uygulanabilir]

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve oğuzhan Torun tarafından 6 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Müfettişler bu formatta yangın risk analizi istiyor. Kolay gelsin...

Ekli Dosyalar:

2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Çok beğendim,özellikle sabit fabrika,atölye vb yerlere uygulanması yerinde bir çalışma olur..Teşekkür ederim...İşime yarıcak..
  3. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Erkan bey bence siz bunu geliştirebilirsiniz. Mesela prosedürü yok . İlerleyen zamanlarda yangın konusunun çok önemli olacağını düşünüyorum ve bu konu hakkında çalışmaların artması gerekiyor.
  4. Emre Yiğitarslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Güzel bir çalışma. Teşekkürler...
  5. stealths İSGforum Üyesi

güzel çalışma eline sağlık
  6. Umut Y.Kurşun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    teşekkürler emeklerinize sağlık...
  7. Savaşş POLAT İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Teşekkürler.
  8. Turan TAŞKIN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    98715
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ALPERYAPI ( Henüz kurulmadı - kurulma aşamasında... )
    " Erkan bey bence siz bunu geliştirebilirsiniz. Mesela prosedürü yok . İlerleyen zamanlarda yangın konusunun çok önemli olacağını düşünüyorum ve bu konu hakkında çalışmaların artması gerekiyor."

Oğuzhan Torun Bey' in bu fikrine, Kendisinden yaptığım yukarıda ki alıntı ile; Ben'de katılıyorum... Erkan Hocam; Oldukça Güzel hazırlanmış bu; " Yangın Risk Analizi' ni daha da geliştirebilir."
  9. isgbaris33 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    yangın risk analizi ve yönetmeliklerle irdelenmesi konulu bitirme ödevim ile ilgili yardım edebilir misiniz? Acil
  10. Cumhur Gültekin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    80759
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Vakıf Üniversitesi
    Guzel bir calisma.