1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Işyerinde şarj edilen akü patladı

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 18 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  İşyerinde şarj edilen akü patladı
  MURAT ŞİŞMAN | NEVŞEHİR - 17.05.2014 15:03:38
  • [​IMG]
  Nevşehir’in Avanos ilçesine bağlı Topaklı beldesinde oto elektrik dükkanı sahibi Metin İlbay, şarj etmeye bıraktığı aküyü kontrol ederken patladı. Patlama sonucunda İlbay’ın elmacık kemiğinde ezilme meydana geldi. Olay, işyeri kamerasınca an be an görüntülendi.

  İşyeri sahibi İlbay Metin, oto elektrik, yedek parça ve madeni yağ dükkânında bir müşterisinin getirdiği boşalmış aküyü şarj etmek üzere düzeneklere bağladı ve bir süre için dışarı çıktı. İşyerine geldiğinde kontrol etmek isterken birden akü patladı. Patlama sonunda Nevşehir Devlet Hastanesi Göz Polikliniğine gelen İlbay Metin’in yapılan muayenesinde gözünün altındaki elmacık kemiğinde ezilme meydana geldiği ancak gözünde görme anlamında herhangi bir sorunun olmadığı tespit edildi.

  KAYNAK
 2. yalinosgb İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Firma / Kurum:
  Yalın OSGB Sağlık Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
  geçmiş olsun arkadaşa. lütfen kendinizi düşünmüyorsanız bile arkanızda kalan ailenizi düşünün. gerçekten güvenlik sorunu teşkil eden işleri yapmak zorunda bırakılıyorsanız itiraz edin. güvenlik önlemleri alana kadar işe elinizi sürmeyin.