1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işyerlerinde güvenli ve uygun kkd kullanımının teşvik edilmesine yönelik araştırma ve destek projesi

Konusu 'Bakanlık Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 7 Aralık 2015 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  AÇILIŞ KONFERANSINA DAVET

  "İşyerlerinde Güvenli ve Uygun Kişisel Koruyucu Donanım Kullanımının Teşvik Edilmesine Yönelik Araştırma ve destek Projesi" açılış konferansına davetlisiniz. Davetiye için tıklayınız.
 2. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  OSGB
  İşyerlerinde Güvenli ve Uygun Kişisel Koruyucu Donanım Kullanımının Teşvik Edilmesine Yönelik Araştırma ve Destek Projesi


  İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü bünyesinde “İşyerlerinde Güvenli ve Uygun Kişisel Koruyucu Donanım Kullanımının Teşvik Edilmesine Yönelik Araştırma ve Destek Projesi” gerçekleştirilmektedir.


  İşyerlerinde güvenli ve uygun kişisel koruyucu donanım (KKD) kullanımının teşvik edilmesi ve sektöre yönelik kişisel koruyucu donanım kullanımının belirlenmesi amacıyla gerçekleştirilecek proje ile hedef kitlenin kişisel koruyucu donanım KKD kullanım durumlarının ve kullanmama nedenlerinin araştırılması, yanlış uygulamaların önüne geçilmesi, işveren açısından yanlış KKD satın alımından kaynaklanan gereksiz maliyetlerin de önlenmesi hedeflenmektedir.


  Proje kapsamında Kasım 2016 yılına kadar, Ankara ilinde Metal, Maden, Boya, Plastik ve Ahşap sektörlerinde faaliyet gösteren 125 işyerinde ücretsiz saha analizleri gerçekleştirilerek, işyerlerine raporlar hazırlanarak uygun KKD kullanımı konusunda rehberlik faaliyetleri yürütülecektir. Sektörlere yönelik seminerler düzenlenerek proje çıktıları paylaşılacak ve uygun KKD kullanımı hakkında bilgilendirme faaliyetleri gerçekleştirilecektir. Proje vasıtasıyla elde edilen bilgiler ışığında sektörel KKD kullanım rehberleri hazırlanarak proje çıktılarının yaygınlaştırılması sağlanacaktır.


  Söz konusu projenin açılış toplantısı 09 Aralık 2015 Çarşamba günü saat 9:30 da Greenpark Otel/ANKARA’da yapılacaktır.
  http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=duyuru&id=09Aralık2015KKDprojesi