1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Işyerlerinde kişisel koruyucular ve ce işareti

Konusu 'Kişisel Koruyucular ve Ekipman Seçimi' forumundadır ve Taner Karaçaylı tarafından 17 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. Taner Karaçaylı İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Hat Boru
  İŞYERLERİNDE KİŞİSEL KORUYUCU KULLANIMI VE İŞARETİ
  İşyerlerinde alınacak teknik önlemlerle risklerin önlenemediği veya yeterince sınırlandırılamadığı durumlarda, çalışanları olası tehlikelere karşı korumak amacıyla son çare olarak riskin çeşidine ve şiddetine göre uygun kişisel koruyucu donanımlar kullanılmalıdır. Çalışanların verilen bu koruyucuları kullanmaları, yasal bir yükümlülük ve kişisel bir sorumluluktur.
  Yaşanan teknolojik gelişmeler ile sağlıklı ve güvenli çalışma ortamlarının sağlanmasına yönelik beklentiler, kişisel koruyucu donanımlarda aranan özellikler konusunda talepleri de değiştirmiştir. Bu talepler doğrultusunda uyumun sağlanabilmesi için, Avrupa Birliği düzeyinde kişisel koruyucu donanımlara yönelik yönergeler ve standartlar oluşturulmuştur. Bu yönergeler ve standartlar, ülkemizde de birebir tercüme edilerek, aynen kabul edilmiştir.

  Ekli Dosyalar:

 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  faydalı bir çalışma..eline sağlık