1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iftaiye aracı

Konusu 'İyi Uygulamalar' forumundadır ve ISGforum.net tarafından 7 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. ISGforum.net ISGForum Inc.

  • Site Yöneticisi
  Merhaba arkadaşlar,

  Özellikle yerleşime uzak çalışma sahalarında acil durum çalışmaları her zaman sıkıntı olmuştur. Klinik kurmak zorunda kalabilir hatta benim gibi itfaiye ekibi bile kurabilirsiniz. Orjinal itfaiye aracı temin edemediğim için bende su tankerinden kendime itfaiye aracı yaptım.

  Bunun için neler gerekli,

  1- Bakımlı bir su tankeri
  2- İtfaiye hortumu (ihtiyacınıza göre uzunluk seçebilirsiniz)
  3) Yangın dolabı
  4) Yedek pompa, su tankerlerinin kendisinde pompa bulunmaktadır fakat bizleri yarı yolda bırakmasın diye 2. bir pompanın faydası olacaktır. (pompanızı suyun basılmasını istediğiniz yüksekliğe göre seçmeniz gerekmektedir)

  Montaj çalışmaları şantiye makine ikmal grubu tarafından yaptırılmıştır. Uygulama ve test fotoğrafları ektedir.

  71530yanginb.jpg 5-2.JPG 4-2.JPG 3.JPG 2-2.JPG 1-3.JPG IMG_0295.jpg IMG_0295.jpg IMG_0293.jpg bb.jpg aa-2.jpg