1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ig uzmanlığı yüksek lisans hakkında

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Coşkun CİHAN tarafından 1 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Coşkun CİHAN İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    113014
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Alfer Mühendislik
    Merhabalar arkadaşlar;

İş güvenliği uzmanlığı yüksek lisans veya uzaktan yüksek lisans hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?
    Marmara üniversitesin de uzaktan eğitim var,gazi de var.birkaç yerde daha buldum.

Teşekkürler..
  2. Utku Arslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bulabildin mi bişey? ben de şöyle bi baktım da ankaradaki devlet ünilere.. yapan biri olsa hali hazırda ondan bilgi alsak daha iyi olurdu.
  3. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    yardımcı olmaya çalışayım
  4. Sayın Murat İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14348
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Yardımcı olursanız bende çok sevinirim bende baktım ama bulamadım...
  5. Utku Arslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sanırım para vermeden yüksek lisans yapabilmenin tek yolu devlet üniversitelerinde tezli yapmak, yoksa yanılıyor muyum?

Siz nerede yaptınız? Tavsiye eder misiniz aldığınız programı?
  6. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    para vermeden şu an için zor. Çünkü bu da bir rant haline gelmiş durumda. Marmara Üniversitesinde yaptım tezsiz olarak tezli yoktu zaten. Açılırsada geçiş yapabilirim
  7. Utku Arslan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Tezli olunca da mı paralı yani? Peehh..