1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iki şubeli işyerleri risk analizi hakkında

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Erman Manas tarafından 4 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Arkadaşlar;

  Bir risk analizi işi var ilk defa iki şubesi olan bir yere teklif vereceğim. Bu işyerinin merkez şubesi bir ilçede şubesi başka bir ilçede iki yerde de 10 kişi civarında çalışan var tehlikeli sınıfta. Risk analizi acil durum eylem planlarının iki şube içinde ayrı ayrı değerlendirmeli ayrı ayrı yapılmalı diye düşünüyorum. Ancak dökümantasyonu tek mi yapmalıyım yoksa şu firma bu şubesi için geçerli risk analizi raporudur diye iki tane mi yapmalıyım kararsız kaldım.
  Fikirlerinizi ve konu hakkıdnaki tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
 2. Onur Kaysavuk İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  biri için hazırla diğeri içinde gider eksiği fazla ekler , fazlası varsa çıkartırsın yani revize edersin.
 3. Engin Kara İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  4971
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  SERBEST
  Ayrı ayrı yap. Adresleri farklı bu iki yerin ve sigorta numaraları aynı mı bak.
 4. Ekrem Aksoy İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar vergi levhası aynı olan 2 şubeli bir pastanede risk değerlendirmesi ayrı ayrı mı olması gerekiyor yoksa tek bir risk değerlendirmesi yeterli mi?