1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Iki iş birden nasıl olur?

Konusu 'OSGB' forumundadır ve muharrem şahin tarafından 2 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. sencer erşen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    sistem onayladıktan sonra yoğunluk olduğundan kontrol edilmesi zaman alıyor.sağlık bakanı buşekil onay alıp çalışan hekimlerin yazdığı reçete bedellerini bile geriye dönük tahsil edeceğiz dedi sorulan soru üzerine..
  2. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gündoğdu Mobilya (Sümela)
    Şuna açıklık getireyim bunu yapan ben degilim Ankaradan arkadaşım 360 saati vardı 60 saatlik bir işyeriyle uzmanlık icin anlaştı bende sistem kabul etmez dedim ama gözümün önünde isgkatipten işverenle karşılıklı olarak sözleşme yaptı sistemde onay verdi.
  3. muharrem şahin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    31886
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Topçu Mobilya
    şimdi tam zamanlı çalışıyorum zaten. aynı işyerinde uzman olarak sözleşme yaparsam 7 kişi ben dahil 56 saat ayda oluyor. Aynı işyeri için tamam sorun değil fakat şimdi başka bir işyeri ile yine iş güvenliği uzmanlığı için sözleşme yapabilir miyim yapamazmıyım. İşin doğrusu herkes farklı farklı yorumladı. Kanuni olarak ne yapabilirim....???
  4. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gündoğdu Mobilya (Sümela)
    217 saati geçtiği için yapamazsın ama yaparsanda sistem kabul ediyor ilerde sorunlarla karşılaşabilirsn..
  5. Deniz K. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    peki bir yerde tam gün 180 saat çalışan biri 37 saatlik de başka bi yerde hizmet verebilir mi ?
  6. a.kayar İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet verebilir