1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ilan::[1500,tl üzerinden sertifikasını değerlendirmek istiyormuş!!!]

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 23 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    Biz burada İş Güvenliğini tartışaduralım başka sektörlerde de durum aynı. Az önce gördüğüm bir durumu paylaşmak istiyorum.
    -Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı-
    ""arkadaşlar yeni çıkan iş ilanları gösteriyor ki birlik olmak gerekiyor . tmgd sertifıkasını kiraya isteyen osgb sahipleri var hemde 1500 tl eger biz birlik olmaz ise ortak hareket etmez isek bu ve bunun gibi sorunlar olacak .""https://www.facebook.com/groups/ttmgd/?fref=nf
  2. ibratabey Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    42752
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar. Ayni imani iyhekimi yazsa bu kadar yorum cikmaz. Ama maalesef belge kiralayan hekim daha çoktur. Şahsen ben belge kiralayarak olsaydim bu fiyatin yanina bir 0 daha eklerdim.
  3. İpek Yetiş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hekimlerin belge kiralaması ticaret halinde gelmiş artık onun kaçarı yok. Ancak uzmanlık çok farklı. Yarın birgün bir yerde kaza olduğunda hekimi değil uzmanı götürürler mahkemeye..
  4. ibratabey Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    42752
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Aynen katiliyorum benim soyledigimde bunun imkansizligi zaten
  5. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    benim değil de senin zoruna gitti galiba genç oğlan. sen o şarkıları işçilerle şantiyede dinlersin artık. okuduğunu anlama kabiliyetin varsa kimseyi küçük görmediğimizi destek olmaya çalıştığımızı, sataşma nedeniyle cevap verdiğimizi görürsün. genç oğlan, senin gibi bin tanesini cebimden çıkarırım, terbiyesizliğin lüzumu yok.