1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Ilgi:18.05.2013 c sınıfı iş güvenliği uzmanlığı sınav soruları itiraz dilekçesi ve ekleri

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 20 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Oğuz Sert İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar 7 soruya itiraz ettim ve kargoyla gönderdim.Gerisi kısmet artık....

Ekli Dosyalar:

2. Muhammed Ali Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  3. birol sarı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    kesinlikle
  4. ibrahimm İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    eğitim aldığım kurumun itiraz dilekçesi.burada bulunanların tamamını yanlış yaptım ve puanım 68 inşallah 4-5 tane iptal olurda diğer arkadaşlarla durumu atlatırız.

Ekli Dosyalar:

5. M.Serkan Balkan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    1231
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Özel Şirket
    ben sinavda halon gazi dedim..halon kullanilir sadece maske ile:)ama bence bunu yazan bole dusunmus kendini zeki sanip:))
  6. hüseyin beyazçiçek İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar resmi kurumlara posta ile yapılan müracaatlarda adi posta veya kargo yolu seçilirse müracaat kuruma intikal tarihinde yapılmış sayılır ...Ama taahütlü posta ile gönderilirse postaya veriliş tarihi müracaat tarihidir.İtirazlarınızın red edilmemesi için dikkatinize...
  7. Hasan GULEC İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Ben itirazımı yaptım.Bu soruları hazırlayanlardan ahirette hesap soracağım.Gerizekalı yaratıklar.Bunca zaman çalış çalış bizi düşürdükleri duruma bak.Benim paramla orada duran, bu soruları hazırlayan memurlara hakkımı helal etmiyorum.Sizden değil çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın acısı.Şu halimize bakın.
  8. özge.çelik İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba arkadaşlar,
    ben de 18 mayıs sınavına girdim. itiraz edilen sorulara bende itiraz etmek istiyorum fakat iptal edilme şansı var mıdır?, puan olarak 67 de kalıyorum. bu konuda yardımcı olabilir misiniz
  9. Güven Güneysu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    C sınıfı Uzmanlık sınavında B kitapçığında 11-39-45-49-86-99-91 nolu sorular Eğitmen Mustafa ÜREDİ tarafından incelenmiş olup yanlış olduğu tespit edilmiştir .
    SINAV İLE İLGİLİ İTİRAZLAR
    Adaylar; sınav sorularına ilişkin itirazlarını, soru ve cevap anahtarlarının http://www.meb.gov.tr ve http://www.isggm.gov.tr internet adreslerinde yayımlanmasından itibaren en geç 3 (üç) iş günü içerisinde, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’ne yapabileceklerdir.
    Sınav sorularına ilişkin itirazlar gerekçeleriyle birlikte yapılacaktır .
    Adayların sınav sorularına itiraz başvuruları, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletme Müdürlüğünün Ziraat Bankası Emek Şubesindeki TR 85 0001 0007 6540 5083 1150 07 IBAN No’lu hesabına itiraz edilecek her bir soru için 10 TL (KDV dahil) “sorulara itiraz ücreti” adı altında yatırarak alınan banka dekontu ve dilekçe ile kabul edilecektir.
    Başvuru adresi ise, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Genel Evrak Servisi İnönü Bulvarı No:42 Emek-ANKARA’dır.

Sınav sorularına ilişkin itirazlar, en geç 10 (on) gün içerisinde İSGGM tarafından incelenip sonuçlandırılarak adaylara yine İSGGM tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

Arkadaşlar resmi kurumlara posta ile yapılan müracaatlarda adi posta veya kargo yolu seçilirse müracaat kuruma intikal tarihinde yapılmış sayılır ...Ama taahütlü posta ile gönderilirse postaya veriliş tarihi müracaat tarihidir.İtirazlarınızın red edilmemesi için dikkatinize...
    Arkadaşlar ister umursayın, ister umursamayın ama fırsatçılık yapmayın!
    Diğer arkadaşlar itiraz etsin benim cebimden para çıkmasın, onlar sayesinde bende sınavı geçerim demeyin!
    Herkes taşın altına elini koyarsa itirazlar daha da ciddiye alınacaktır... Eğer bu sınav için cebinizden çıkıcak 50-60 tl nin hesabını yaparsanız Ağustos ayında ki sınava girmek için yapacağınız masraflar yanında buradaki 50-60 tl inanın para değil...
    Lütfen herkes dilekçe yazsın ve göndersin...
  10. Canan Tanis İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sinerji İnşaat Mimarlık Müşavirlik A.Ş.
    10 soruya itiraz edicem.

Ekli Dosyalar:

11. Canan Hanım umarım dilekçeniz mesai saatleri bitmeden ulaşır. Kargo sıkıntı oluyor biraz.
  12. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    #ÇalışmaBakanlığıİSGsınavındasorunlar
    twitterda da destek verin arkadaşlar sosyal medya çok önemli
  13. Canan Tanis İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kaç gün içinde gitmesi lazım.
  14. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ben akşam verdim kargoya yarın ulaşır dediler. Pes etmek yok devam..
  15. Siz hangi soruları verdiniz?
  16. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    33
    45
    97
    91 b kitapçığı
  17. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Sorular yayınlandıktan sonra 3gün diyor. Ptesi salı çrş mı yoksa salı çrş perş mi orası muallakta.
  18. Canan Tanis İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Hep muallakta kaldık zaten..
  19. Yarın son sanırım 3 gün içinde dediğine göre:( Sınav rezaletti tam anlamıyla.